Mobilūs oro kondicionieriai

Vienas populiariausių kondicionierių tipų – mobilūs kondicionieriai. Jie yra pritaikyti namų ir komercinių patalpų atvėsinimui. Vienas kondicionieriaus gali būti naudojamas kelių erdvių vėsinimui. Įrenginys yra gan lengvas, o specialių ratukų bei rankenų pagalba jis lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Rinkitės iš Oro1 ekspertų atrinktų mobilių kondicionierių ir mėgaukitės vėsa, kai to labiausiai reikia.

Skaityti daugiau

Karštos darbo arba namų patalpos ne tik vargina, mažina darbo produktyvumą, bet ir kenkia gyvenimo kokybei bei sveikatai. Todėl karštomis dienomis, ypač vasarą, vis daugiau dėmesio pritraukia mobilūs kondicionieriai, kurie padeda efektyviai vėsinti saulės įkaitintas patalpas ir pripildyti jas gaiviu oru.

Mobilių kondicionierių paskirtis

Pastatomi oro kondicionieriai – tai kilnojami, orą vėsinantys įrenginiai, kuriuos lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą. Jie ne tik palaiko komfortišką oro temperatūrą ir drėgmę, bet ir užkerta kelią pelėsio atsiradimui ir plitimui.

Mobilūs kondicionieriai gali būti naudojami gyvenamųjų patalpų (butų ir namų), biurų ir kitų komercinių patalpų vėsinimui. Kilnojami vėsinimo įrenginiai ypač pravers tais atvejais, kai reikalingas laikinas vėsinimo sprendimas. Taip pat tai gali tapti  papildomu arba pagrindiniu kondicionieriumi tuose kambariuose, kuriuos centrinė vėdinimo sistema sunkiai pasiekia.

Pastatomas kondicionierius dažniausiai perkamas nedidelių, iki 60 kv., patalpų vėsinimui. Dėl savo mobilumo jis yra mėgstamas butuose arba namuose, kuriuose norisi mėgautis vėsuma skirtinguose kambariuose skirtingu dienos metu. Be to, tai puikus išsigelbėjimas tais atvejais, kai pastate yra draudžiama integruoti stacionarų kondicionierių arba jam yra reikalingas atskirai parengtas projektas.

Mobilių kondicionierių privalumai

Mobilumas. 

Nešiojami kondicionieriai, priešingai nei stacionarūs, yra lengvai perkeliami į norimą vėdinti patalpą. Dėl šios priežasties be papildomų investicijų vienas mobilus kondicionierius gali būti naudojamas skirtingose erdvėse, skirtingu dienos metu. Pavyzdžiui, pirmoje dienos pusėje galite vėsinti kambarius, kuriuose daugiausiai praleidžiate laiko, o vakare mobilų oro kondicionierių perkelti į miegamąjį.

Dizainas. 

Kompaktiškas pastatomo kondicionieriaus dydis puikiai dera stilingame interjere ir yra lengvai perkeliamas iš vieno kambario į kitą. Mobilus kondicionierius be žarnos yra stilingas. Jo montavimas nereikalauja papildomų sienos griovimo ar apdailos darbų šilto oro išpūtimo žarnos išvedimui iš kambario. Taip pat mini kondicionierius neturi išmetimo angos. Jis puikiai atlieka savo funkciją stovėdamas balkone arba šalia lango, kurio tarpinė užtikrina tinkamą susidariusio šilto oro nukreipimą į lauką. Lango tarpinė yra lengvai montuojama ant lango rėmo. Tai galite atlikti patys arba kreiptis pagalbos į meistrus.

Energijos efektyvumas. 

Įprastai mobilūs oro kondicionieriai per valandą sunaudoja 0,5-2,0 kW elektros. Tačiau papildomos oro kondicionieriaus funkcijos kaip programuojamas laikmatis, automatinis įrenginio išjungimas ar miego režimas gali sumažinti išnaudojamos elektros kiekį.

Mobilių kondicionierių kaina

Pastatomo kondicionieriaus kaina priklauso nuo daugelio komponentų. Tačiau geriausiai investicija į mobilus kondicionierius be žarnos atsipirks, kai įvertinsite visas jo savybes ir funkcijas. Daugiausiai įtakos kainai turi tokie įrenginio parametrai kaip gamintojo vardas, galia, energijos vartojimo efektyvumas, funkcijos, triukšmingumo lygis, dizainas ir papildomi priedai. Nešiojamo kondicionieriaus kainą gali padidinti jo paklausa ir pasiekiamumo galimybės.

Individualiai pasirinkus jums reikalingiausią komplektaciją ne tik džiaugsitės visais mobilaus kondicionieriaus privalumais, bet ir sutaupysite suvartojamą energiją. Kai kuriais atvejais net ir sumažinsite sąskaitas už elektrą.

Mobilių oro kondicionierių veikimas ir funkcijos

Mobilūs kondicionieriai veikia lygiai taip pat kaip ir stacionarūs kondicionieriai. Pagrindinis skirtumas – mobilaus oro kondicionieriaus abi dalys – vidinė ir išorinė – yra sujungtos į vieną įrenginį, kuris lengvai gali keisti savo stovėjimo vietą. Siekiant užtikrinti komfortiškos oro temperatūros palaikymą vėsinimo metu būtina uždaryti langus ir duris. Nešiojamo kondicionieriaus priežiūra labai paprasta. Reguliariai keičiant oro filtrus, išpilant kondensatą ir valant įrenginio išorę užtikrinsite ne tik įrenginio ilgaamžiškumą, bet ir efektyvumą.

Pagrindinė mobilaus kondicionieriaus funkcija - patalpų vėsinimas. Tačiau jis turi be galo daug papildomų funkcionalumų, kurie leis šį universalų prietaisą išnaudoti maksimaliai, ištisus metus.

Nuotolinis valdymas ir Wi-Fi ryšio palaikymas. 

Mobilūs kondicionieriai, turintys šią funkciją, jų savininkams suteikia daugiau laisvės. Vėsinimo įrenginys yra valdomas elektroniniu būdu, todėl nustatyti norimą veikimo režimą galite iš kito kambario arba net nebūdami vėdinamoje patalpoje. Pavyzdžiui, dirbdami biure galite užtikrinti tinkamą oro temperatūrą, kuria mėgausitės namuose vakare.

Šildymo tiekimas. 

Kai kurie mobilūs kondicionieriai turi papildomą šildymo funkciją. Ji leidžia pastatomą kondicionierių naudoti prasidėjus pirmiesiems šalčiams, kai dar nėra įjungtas centrinis šildymas. Tokia dviguba vėsinimo – šildymo funkcija leidžia nešiojamą kondicionierių naudoti nuolatos skirtingais metų laikais.

Drėgmės lygio palaikymas. 

Esant per didelei drėgmei patalpose ant įvairių paviršių gali atsirasti kondensato požymiai ir nemalonus kvapas, jaustis nepaaiškinamas šaltis, pradėti vysti bei pūti augalai ir net atsirasti apdailos pažeidimų. Taip pat drėgnose patalpose  lengvai plinta bakterijos ir atsiranda  pelėsis, kuris yra kenksmingas žmogaus sveikatai ir sunkiai panaikinamas iš pastato konstrukcijos. Todėl pastatomas kondicionierius, turintis sausinimo  funkciją,  ypač naudingas puoselėjant patalpų ilgaamžiškumą, augalų grožį ir, žinoma, jūsų sveikatą.

Programuojamas laikmatis. 

Nešiojamas kondicionierius, turėdamas šią funkciją efektyviai naudos energiją. Nustatykite, kokiu laiku mobilus oro kondicionierius turi įsijungti ir išsijungti. Taip užtikrinsite tinkamą patalpų oro temperatūrą visą parą.

Režimų keitimas. 

Mobilūs kondicionieriai be standartinių vėsinimo ir šildymo pasirinkimo, taip pat gali turėti ventiliatoriaus, oro sausinimo arba miego režimą. Jie užtikrina komfortišką atmosferą, be didelių kontrastingų šalto oro srovių, drėgmės ir, žinoma, triukšmo miegant.

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą mobilų kondicionierių

Geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį mini kondicionierių išsirinksite tada, kai aiškiai apsibrėšite visus norimo įrenginio parametrus.

Galia. 

Pagal tai, kokio dydžio erdvės bus vėsinamos, priklauso ir mobilaus kondicionieriaus galia, kuri matuojama vatais. Jei tiksliai žinote kondicionuojamų patalpų plotį ir kubatūrą, galite lengvai išsirinkti jums tinkamiausią mini kondicionierių. Perskaitykite gamintojo pateiktą informaciją ir rekomendacijas, kurios padės rasti geriausią mini kondicionierių namams, biurui ar kitoms komercinėms patalpoms vėdinti.

Triukšmingumas. 

Tai labai svarbus parametras, kuris matuojamas decibelais. Įprastai mobilūs kondicionieriai skleidžia 40-70 dB triukšmą. Itin tyliems kondicionieriams yra priskiriamas 40-50 dB triukšmingumo lygis. Jis nulems, kaip patogiai jausitės vėsinamoje patalpoje. Ypač tai reikšminga naudojantis nešiojamu kondicionieriumi dirbant biure, namuose, miegamajame ar kitose tyliose vietose.

A energijos efektyvumo klasė 

Mūsų parduodami mobilūs kondicionieriai yra ekonomiški. A klasės nešiojami kondicionieriai pasiekia norimą vėsumo rezultatą naudodami kaip įmanoma kuo mažiau elektros energijos. O į lauką išpučiamas šiltas oras garantuoja gaivos

palaikymą patalpose įrenginio veikimo metu.

Papildomos funkcijos ir priedai. 

Jie leis pastatomą kondicionierių pritaikyti prie jūsų gyvenimo įpročių ir sumažinti elektros sąnaudas. Tokie pasirinkimai kaip programuojamas termostatas, automatinis kondicionieriaus išjungimas, miego režimas ir kiti funkcionalumai užtikrins komfortišką atmosferą jums būnant vėsinamoje patalpoje.

Kaip išvengti peršalimo naudojant mobilų kondicionierių?

Įsigijus naują pastatomą kondicionierių neskubėkite kardinaliai keisti gyvenamųjų arba biuro patalpų oro temperatūros. Norint išvengti peršalimo ligų vasarą rekomenduojama vidaus temperatūrą palaikyti iki 8 laipsnių žemesnę nei ji yra patalpų išorėje. Taip kūnas nepatirs streso pereinant iš lauko į kambarį bei nejaus šaltų vėsinimo srovių, kurios būna žymiai žemesnės temperatūros nei norima vėsuma.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Ar mobilius kondicionierius lengva pernešti?

Taip, mobilius kondicionierius lengva pernešti. Pirmiausia jų svoris yra nedidelis. Taip pat jie turi patogias rankenas, už kurių paėmus galima patogiai perkelti įrenginį iš vieno kambario į kitą. Galiausiai, mobilūs kondicionieriai turi tvirtus ratukus, kuriais nekeliant prietaiso paprastai perstumsite jį į norimą vietą.

Mūsų asortimente rasite įvairių tipų ADOLUS mobilių oro kondicionierių, iš kurių išskirti vieną populiariausią modelį būtų sunku. Pirkėjų pamėgti Adolus ARCTIC A2050H arba Adolus ARCTIC A2600H kondicionieriai su šildymo funkcija pasižymi savo daugiafunkciškumu ir aukšta kokybe. Naujasis modelis A3600H su ar be lango tarpinės yra galingiausias iki šiol sukurtas ADOLUS kondicionierius. Jis sparčiai populiarėja tarp pirkėjų, ieškančių kokybės ir ilgaamžiškumo už žemą kainą.

Mobilių kondicionierių dydis ir stilius yra pritaikytas taip, kad tiktų įvairaus dydžio ir interjero patalpoms. Balta spalva ir minimalistinė įrenginio išvaizda leidžia jam stovėti bet kurioje kambario vietoje į save neatkreipti gyventojų ir svečių dėmesio.

Įprastai mobilius oro kondicionierius pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Tikrai taip. Tuo įsitikino mūsų klientai ir mes patys. ADOLUS kondicionieriai jau naudojami daugybės žmonių visame pasaulyje ir pelnė pasitikėjimą dėl aukšto efektyvumo ir ilgaamžio veikimo. Visiems kondicionieriams suteikiame 24 mėn. garantiją, tad iškilus problemoms, galėsite kreiptis į mus dėl garantinio aptarnavimo.

Oro1 parduodami mobilūs oro kondicionieriai pasižymi daugiafunkciniu panaudojimu. Be oro šaldymo funkcijos, ADOLUS prekės ženklo įrenginiai taip pat turi sausinimo bei ventiliavimo pasirinkimus. Kai kurie modeliai turi ir šildymo funkciją, kuri itin praverčia šaltaisiais metų sezonais: mobilus oro kondicionierius gali greitai ir efektyviai prišildyti norimą patalpą. Pasirinkę kondicionierių su šildymo funkcija, džiaugkitės prietaisu ištisus metus.

Susisiekite!