Oro kondicionieriai butui

Skaityti daugiau

Oro kondicionieriai butui skiriasi nuo kitų oro kondicionierių savo dydžiu, galingumu, veikimo garsu. Dėl nedidelių patalpų ploto šie įrenginiai būna nedideli, o jų efektyviam veikimui nereikia ypač didelės galios. Tai leidžia kondicionieriui veikti mažiausiomis elektros sąnaudomis ir tyliausiu garsu.

Papildomos funkcijos

Kadangi butuose nėra daug erdvės, mobilūs kondicionieriai butui yra labai funkcionalūs. Jie gali ne tik vėsinti patalpas, bet tuo pačiu sausinti, valyti ir net šildyti erdves. Tad vienas įrenginys gali atstoti bent kelis buitinius prietaisus.

  • Sausinimo funkcija ypač naudinga šaltuoju metu, kai namuose tampa itin drėgna. Ši funkcija padeda apsisaugoti nuo pelėsio atsiradimo ir galimos jo žalos sveikatai ir turtui.
  • Valymo funkcija praverčia tiems, kurių butuose auga gyvūnai. Įrenginys gali išvalyti ore sklandančius plaukus, pūkus ir dulkes.
  • Šildymo funkcija prailgina mobilaus kondicionieriaus naudojimo laiką. Pasibaigus karštam sezonui galima įrenginį naudoti kaip papildomą šilumos šaltinį dar neprasidėjus arba jau esant šildymo sezonui.

Papildomi saugumo parametrai

Naudojant mobilų oro kondicionierių bute, kuriame yra mažai vietos ypač svarbūs yra įrenginio saugumo parametrai. Adolus mobiliuose kondicionieriuose yra integruota savidiagnostikos sistema, automatinis išjungimas bei papildoma apsauga vaikams. Tad tai suteikia ramybės ir saugumo jausmą net ir tais atvejais, kai jūsų nėra šalia kondicionieriaus.

Jei turite papildomų klausimų arba sudėtinga apsispręsti, kuris mobilus kondicionierius butui jums yra tinkamiausias – Oro1 ekspertai yra pasiruošę suteikti naudingą informaciją ir padėti jums apsispręsti.