Kondicionierių priedai ir lango tarpinės

Daugkartinio naudojimo lango tarpinė yra būtina efektyviam oro kondicionieriaus veikimui. Ji yra universali, todėl tinka beveik bet kurio tipo langams. Lango tarpinę lengva uždėti ir nuimti, todėl ji tarnaus ne vienerius metus. O papildoma saulės šviesos atspindžio funkcija leis maksimaliai užtikrinti ekonomišką elektros energijos suvartojimą.

Skaityti daugiau

Siekiant užtikrinti gaivų orą namuose arba biure neužtenka tik įsigyti kondicionierių. Tam, kad jis veiktų maksimaliai efektyviai būtina pasirūpinti ir reikiamais papildomais kondicionierių priedais. O, jei įrenginys yra mobilus, jam prireiks ir lango tarpinės.

Todėl prieš pasirenkant, kuris kondicionierius jums yra tinkamiausias, pasidomėkite, kokių papildomų priedų jam reikės. Taip sutaupysite laiko ir iš karto tinkamai pasiruošite kondicionieriaus montavimui ir pajungimui patalpose.

Kondicionierių priedai

Jų asortimente gali būti viskas, kas reikalinga sklandžiam mobilių kondicionierių montavimui ir veikimui. Tai gali būti įvairios jungtys, sandarinimo priemonės, laikikliai ir papildomi atributai pačio įrenginio veikimui.

Lango tarpinė kondicionieriui

Langų tarpinės – tai iš tvirtų medžiagų pagamintos detalės, kurios sustabdo oro judėjimą iš lauko į patalpas per langų plyšius. Dažniausiai jas renkasi tie, kurie įsigyja ir montuoja mobilius kondicionierius.

Naudojant lango tarpinę kondicionieriui karštuoju metų laiku vėsinant namus į patalpas nepatenka saulės įkaitintas ir patalpų vėdinimo metu susidaręs karštas oras ir į lauką neišeina sukurta vėsa. Kai kurios lango tarpinės kondicionieriui turi ir papildomą funkciją – atspindėti saulės šviesą ir šilumą.

Taip sukuriamos tobulos sąlygos efektyviam kondicionieriaus veikimui ir taupomi energijos ištekliai. Patalpoje esantis oras papildomai nėra įkaitinamas iš išorės, o įrenginys greičiau atvėsina ir palaiko komfortišką mikroklimatą nenaudojamas papildomos elektros.

Be to, langų tarpinės turi ir dar vieną privalumą. Vasarą atidarius langus į patalpas nepatenka vamzdžiai ir kiti nepageidaujami svečiai.

Lango tarpinės pritaikymas

Dauguma mobilių kondicionierių langų tarpinės yra universalios. Todėl jų pritaikymas įvairaus tipo įrenginiams yra lengvas ir nereikalauja specifinių žinių jas išsirenkant ir įsigyjant.

Svarbiausia prieš perkant lango tarpinę žinoti, prie kokio lango ji bus tvirtinama. Įprastai ji yra tinka  langams, kurie atsidaro į šonus, iš apačios ir iš viršaus. Deja, lango tarpinė netinka langams, kurie slankiojasi į šonus arba į viršų bei apačią.

Šis mobilaus kondicionieriaus priedas yra daugkartinio naudojimo. Jei lango tarpinę naudojate lango ertmei sandarinti, prieš šaltąjį sezoną užtenka ją nuimti ir uždaryti langą. O atėjus šiltesniems orams ji vėl lengvai pritvirtinama prie lango.

Jos dėka išvengsite sudėtingų montavimo darbų, skylių pastato konstrukcijoje ir ilgalaikių interjerą gadinančių akcentų.

Lango tarpinės pasirinkimas ir montavimas

Lango tarpinės dydžio pasirinkimas priklauso nuo lango perimetro. Jis apskaičiuojamas išmatuojant ir sudedant 3 lango kraštinių ilgius, kuriuose nėra vyrių. O įsigytą mobilaus kondicionieriaus priedą itin lengvai galėsite sumontuoti patys. Kadangi dažniausiai tam nereikia specifinių žinių ir net montavimo įrankių.

Jei kyla klausimų, ar išsirinkta lango tarpinė jums yra tinkama – drąsiai konsultuokitės su Oro1 profesionalais ir būkite užtikrinti dėl naujo pirkinio tinkamumo jūsų namams.

Susisiekite!