Kondicionieriai namams

Skaityti daugiau

Mobilūs oro kondicionieriai namams atvėsina žymiai didesnių patalpų orą nei paprasti buitiniai kondicionieriai. Taip pat jie yra pritaikyti taip, kad vienu įrenginiu galėtumėte vėsinti skirtingas namų erdves. Šis universalus sprendimas padeda išvengti perteklinio įrenginių pirkimo ir jų sandėliavimo namuose.

Mobilūs oro kondicionieriai

Vienas didžiausių kondicionierių namams privalumas – jų mobilumas. Šie įrenginiai turi tvirtus ratukus ir rankenas, kurių pagalba lengvai galima perkelti kondicionierių iš vienos vietos į kitą. Kadangi mobilus kondicionierius yra lengvai transportuojamas, pasibaigus karštiems orams jį ir lango tarpinę galima lengvai sandėliuoti namuose, nes  jie neužima daug vietos.

Paprastas montavimas ir priežiūra

Kondicionieriaus namams montavimas yra gana paprastas ir tausojantis pastato infrastruktūrą. Be didelių pastangų, pasitelkiant tik savo jėgomis ir žiniomis, lengvai integruosite įrenginį į savo namus. Įprastai kondicionieriai montuojami šalia langų ir balkonų, pro kuriuos į lauką išmetama karšto oro žarna.

Efektyviam mobilaus kondicionieriaus veikimui visada rekomenduojama įsigyti universalią beveik visų tipų langams tinkančią tarpinę. Pirmiausia ji užkirs kelią šiltam orui iš lauko grįžti į patalpą. Taip pat ji apsaugos erdves nuo papildomos saulės spindulių kaitros namo viduje.

Veikimo režimai ir funkcijos

Skirtingi kondicionieriaus veikimo režimai leidžia įrenginį pritaikyti prie individualių jūsų poreikių. Tai reiškia, kad ypač karštas erdves TURBO režimu atvėsinsite akimirksniu, o norint palaikyti stabilią oro temperatūrą jums užteks įjungti automatinį veikimą.

Ypač buityje praverčia ir tokios funkcijos, kurios padeda užtikrinti saugumą naudojantis įrenginiu net ir tais atvejais, kai jūsų nėra namuose. Laikmatis išjungia mobilų kondicionierių praėjus nustatytam jo veikimo laikui. Savidiagnostikos sistema ir automatinis įrenginio išsijungimas prisipildžius rezervuarui padeda išvengti didesnių nelaimių namuose.

Daugiau apie kondicionierių namams privalumus ir išskirtinumus teiraukitės Oro1 ekspertų.