Pigiausi oro kondicionieriai

Skaityti daugiau

Dauguma yra linkę vertinti oro kondicionieriaus kainą pagal faktinę pinigų sumą, kurią reikia sumokėti perkant prekę. Nors pirkėjai turi lūkestį atrasti kondicionierius, kurie atitinka kainos ir kokybės santykį, jie mažai skiria dėmesio tai išanalizuoti. Tad peržvelkite šiuos punktus ir sužinokite, kaip išsirinkti pigiausią oro kondicionierių, kurio investicijos atsipirktų greitai ir su kaupu.

Galingumas

Kiekvienas oro kondicionierius turi parametrą, kuris nurodo, kokio dydžio patalpoms vėsinti yra skirtas įrenginys. Todėl jokiu būdu nesirinkite per galingo kondicionieriaus. Pirmiausia, jis bus brangesnis, antra – sunaudos daugiau elektros energijos, trečia – per stipriai atvėsins patalpas, ko pasekoje jausite kontrastinės temperatūros sroves. O tai gali iššaukti peršalimo ligas net ir vasaros metu.

Papildomos funkcijos

Dauguma oro kondicionierių turi papildomas funkcijas. Kiekviena papildoma funkcija kilsteli oro kondicionieriaus kainą. Todėl verta apgalvoti, kokiomis funkcijomis naudositės, o kurios bus tik dėl skaičiaus. Tokiu atveju lengviau išsirinksite pigų oro kondicionierių, kuris turės tik jums reikalingas funkcijas.

Priežiūra

Labai svarbu susipažinti su oro kondicionieriaus priežiūros ypatumais. Kai kuriems įrenginiams ateityje gali reikėti keisti filtrus, kas padidina įrenginio priežiūros išlaidas. Todėl nors ir perkate dabar gana pigų oro kondicionierių, jo priežiūros kaštai visumoje pakelia įrenginio kainą, kuri vėliau neatrodo tokia patraukli.

Ekonomiškumas

Taip, tai tikrai nesumažina oro kondicionieriaus pirkimo kainos. Tačiau ženkliai prisideda prie mažesnių elektros sąskaitų. Tad žvelgiant ilgalaikėje perspektyvoje, investicija perkant ekonomišką oro kondicionierių yra žymiai naudingesnė.

Svarbu prisiminti, kad kainą sudaro visi oro kondicionieriaus parametrai. Norėdami įsigyti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį įrenginį turite žinoti tai, ko jums reikia ir kas nėra svarbu. Taip galėsite įsigyti jums pigiausią oro kondicionierių.