Buitiniai kondicionieriai

Skaityti daugiau

Tai tokie oro kondicionieriai, kurie yra skirti naudoti asmeniniais tikslais namuose ar biure. Buitiniai kondicionieriai efektyviai atvėsina nedidelių patalpų orą. Dažniausiai tokio tipo įrenginiai būna nedideli, mažesnės galios lyginant su komerciniais kondicionieriais.

Dizainas

Buitiniai kondicionieriai yra naudojami matomose vietose. Tad siekiant išlaikyti stilingą interjerą šie oro kondicionieriai yra nedideli, neutralaus arba stilingo dizaino. Tai padeda išlaikyti vientisą erdvių stilių arba papildyti jį ryškiais akcentais.

Tylus veikimas

Kadangi buitiniai kondicionieriai veikia ten, kur būna, gyvena, dirba ir miega žmonės, jie veikia tyliai. Taip nesutrikdoma poilsiui ir darbui reikalinga ramybė. Triukšmingesni įrenginiai turi papildomus veikimo kaip miego ar tylusis režimus, kurie sumažina garso lygį iki minimalaus.

Paprastas montavimas

Kondicionierių, skirtų buitiniams tikslams, montavimas ir priežiūra yra ypač paprasta. Jums nereikės papildomo sienų griovimo, o sklandžiam įrenginio veikimui gali tekti įsigyti tik lango tarpinę. Todėl dažniausiai oro kondicionierius gali sumontuoti patys patalpų savininkai. 

Naudojant mobilų oro kondicionierių galima vėsinti skirtingas namų patalpas, o transportavimas ratukais arba pernešimas rankenomis yra labai paprastas. Antruoju atveju verta atkreipti dėmesį, kaip kondicionieriaus svoris tampa labai svarbiu faktoriumi norint naudotis jo mobilumo privalumais.

Ekonomiškas energijos vartojimas

Kadangi įrenginys dažniausiai naudojamas namuose, ypač svarbu atkreipti dėmesį į jo energijos suvartojimą. Adolus kurdamas buitinius kondicionierius panaudojo naujausias technologijas, kurios leidžia maksimaliai sumažinti suvartojamos energijos kiekį. Tam ypač praverčia įvairūs kondicionieriaus veikimo režimai, automatinis išjungimas, laikmatis ir kitos papildomos funkcijos.

Adolus oro kondicionieriai yra įvertinti A energijos suvartojimo sertifikatu. Todėl investicijos į vėsų namų orą jums atsipirks greitai ir su kaupu.