Šildytuvų priedai

Šildytuvų priedai yra skirti užtikrinti šildytuvų veikimą bei patogų jų naudojimą. Trikojai arba vienkojai stovai yra universalūs, nes puikiai tinka daugumai infraraudonųjų spindulių šildytuvams laikyti. Naudojant juos šildytuvus lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą. Dujų balionas tinka ne tik dujiniams šildytuvams, bet ir kitiems buitiniams prietaisams. Oro1 asortimente yra  tik sertifikuoti dujų balionai.

Skaityti daugiau

Šildytuvų ir radiatorių priedai yra skirti sklandžiam ir patogiam šildytuvų veikimui bei naudojimui. Papildomos detalės leidžia pritaikyti šildytuvus pagal savo poreikius. Taip pat tai prailgina įrenginių naudojimą, nes galima pakeisti susidėvėjusias detales naujomis neperkant naujo šildytuvo.

Vienos kojos stovas

Tai puikus pasirinkimas infraraudonųjų spindulių šildytuvų turėtojams. Daug vietos neužimantis stovas praplečia šildytuvo naudojimo galimybes. Įsigijus šį šildytuvų priedą vietoje įprasto stacionaraus infrared įrenginio turėsite mobilų šildytuvą, kuris galės šildyti net kelias skirtingas erdves.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai pasižymi tuo, kad juos galima naudoti ne tik patalpose, bet ir lauko terasose, balkonuose, paviljonuose bei kupoluose. Todėl vienos kojos stovo pagrindas yra sunkus. Taip užtikrinamas šildytuvo stabilumas ir atsparumas bet kokiems vėjams. Tad galite būti ramūs dėl įrenginio ir turto saugumo.

2,1 metro stovo aukštis yra reguliuojamas, todėl lengvai pritaikysite infraraudonųjų spindulių šildytuvą pagal savo poreikius. Tad malonia šiluma galėsite mėgautis tiek sėdint prie stalo, tiek įsitaisius terasos krėsle ar sofoje.

Verta atkreipti dėmesį, kad šis vienos kojos stovas yra universalus. Todėl tiks beveik visų tipų infraraudonųjų spindulių šildytuvams.

Trikojis stovas

Tai puikus pasirinkimas norintiems pastatyti infraraudonųjų spindulių šildytuvą erdvioje vietoje. Mobilus, reguliuojamo 1,1-1,8 metro aukščio stovas stabiliai išlaikys beveik bet kurio gamintojo infraraudonųjų spindulių šildytuvą. O pasibaigus šaltajam sezonui, stovą galėsite sulankstyti ir sandėliuoti bet kurioje namų vietoje, kadangi šis šildytuvų priedas neužima daug vietos.

Dujų balionas

Papildomas dujų balionas yra reikalingas tam, kad galėtumėte užtikrinti nepertraukiamą dujinių šildytuvų veikimą. Taip pat jis praverčia tais atvejais, kai naudojamas turimas balionas nebėra kokybiškas ar jame atsirado pažeidimų.

Siekiant išlaikyti sveikatai ir turtui saugią aplinką, būtina pasirūpinti patikimu dujinių šildytuvų priedu. Mūsų parduodami dujų balionai turi sertifikatą, kuris patvirtina, kad šildytuvo priedas atitinka Europos Sąjungos nustatytus standartus.

Dujų balionai yra universalūs ir tinka daugeliui dujinių šildytuvų. Be to, juos galima naudoti ir kitiems dujiniams buitiniams prietaisams. Atkreipiame dėmesį, kad parduodami dujų balionai yra tušti. Tad juos įsigijus reikia pasirūpinti kokybišku dujų papildymu ir jokiu būdu nedaryti to patiems.

Jei abejojate kurio nors šildytuvų priedų tinkamumu – visada galite pasitarti su Oro1 ekspertais. Esame pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus ir padėti ne tik išsirinkti, bet ir sukomplektuoti pilną šildymo sistemą.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kokie šildytuvų priedai yra populiariausi?

Perkant šildytuvą, svarbu pasirūpinti ir jo priedais, ar tai būtų dėklas, ar papildomos detalės. Populiariausi šildytuvų priedai Oro1.lt yra trikojis stovas infraraudonųjų spindulių šildytuvui, Dujinio šildytuvo Heatum Atėnė dėklas ir stiklinė kolba dujiniam šildytuvui piramidė Atėnė.

Įprastai šildytuvų priedus pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Prekiaujame keliais skirtingais šildytuvų priedais. Pradedant nuo šildytuvų dėklų, kurie svarbūs norint tinkamai apsaugoti šildytuvus nenaudojimo metu ar nuo atšiaurių oro sąlygų, baigiant tvirtinimo ar atsarginėmis šildytuvų detalėmis kaip kad dujų redaktorius.

Mūsų asortimente rasite priedus, kurie yra skirti efektyviam dujinių šildytuvų veikimui. Reduktorius yra svarbus šildytuvą sujungiant su dujų balionu. Galima įsigyti papildomą dujų balioną, kuris padės užtikrinti nepertraukiamą įrenginio veikimą. Atsarginė kolba praverčia tais atvejais, kai stipraus smūgio veikiama sudūžta pagrindinė kolba, kurioje dega šildytuvo ugnis. Dujinio šildytuvo dėklas padės saugiai laikyti ir transportuoti prietaisą iš vienos vietos į kitą. 

Infraraudonųjų spindulių šildytuvų priedus sudaro stovai. Jie praplečia įrenginio montavimo galimybes. Naudojant vienakojį arba trikojį stovą galima prietaisą pastatyti ne tik terasoje, verandoje, bet ir lauko pavėsinėse arba kupoluose.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvą, primenantį įprastą šviestuvą ar lempą, galima pakabinti po skėčiu naudojant šildytuvo laikiklį. Jis taip pat tinka šildytuvų tvirtinimui ir prie kitų konstrukcijų.

Susisiekite!