Oro valytuvų priedai ir filtrai

Kokybiški Adolus oro valytuvų filtrai ir priedai ženkliai prisideda prie oro valytuvų bei drėkintuvų darbo efektyvumo. Oro1 profesionalai atrinko ir pasirūpino bene kokybiškiausiais filtrais savo rinkoje. Naudojant šios filtrus galite išvalyti patalpų orą iki 99,97%. Todėl namuose išnyks ne tik akivaizdžiai matomi (dulkės, plaukai, pleiskanos), bet ir nematomi (tabako dūmai, žiedadulkės) teršalai ore. Svarbu tai, jog nepriklausomai nuo to, jog filtrai yra aukščiausios kokybės, jų kaina yra žemesnė nei daugelio panašių valytuvų. Būtent dėl to oro valytuvo eksplotacija yra pigesnė.

Skaityti daugiau

Sklandžiam ir efektyviam oro valytuvų ir drėkintuvų veikimui būtina reguliariai atnaujinti susidėvėjusius oro valytuvų priedus ir filtrus. Nuo to priklausys įrenginio ilgaamžiškumas, ekonomiškumas ir, žinoma, efektyvumas valant patalpų orą.

Oro valytuvų filtrai

Įprastai oro valytuvai savyje gali turėti vieną, du ir daugiau skirtingų filtrų. Tad jei jie yra keičiami, jūs ateityje išvengsite papildomų brangių pirkinių, nes pakaks įsigyti tik naujus filtrus. Jie yra kelių tipų. Žinodami kiekvieno paskirtį galite įsigyti jums tinkamiausią oro valytuvą, kuris jums kokybiškai tarnaus ne vienerius metus.

HEPA filtrai

HEPA filtrai yra kombinuoti. Tai filtrų komplektai, kurių sudėtyje yra bent kelių skirtingų tipų filtrai. Adolus oro valytuvų priedų ir filtrų asortimente rasite HEPA kombinuotus filtrus, kurių sudėtyje gali būti:

Priešfiltris. Jis panaikina iš oro pirmines stambias dulkes ir prailgina oro valytuvų gyvavimo laiką.

Aktyvios anglies filtras. Jis neutralizuoja nemalonius patalpų kvapus. Jei naudojate oro valytuvą, tačiau pradėjote jausti išliekančius tabako, maisto gamybos ar kitus aromatus – pats laikas atnaujinti valymo sistemą.

HEPA filtras. Jis yra vienas svarbiausių valymo sistemos detalių. Nuo jo funkcionalumo priklauso kaip efektyviai savo darbą atlieka oro valytuvas. Kokybiškas HEPA filtras iš patalpų oro panaikina iki 99,97% visų teršalų, įskaitant dulkes, pelėsio sporas, žiedadulkes ir bakterijas. Tad jei esate itin jautrūs ar alergiški, rekomenduojama pasirūpinti valymo sistemos atnaujinimu prasidėjus augalų žydėjimo bei virusinių ligų sezonui.

Šaltojo katalizatoriaus filtras. Pagrindinė jo paskirtis – kenksmingas dujas paversti mažiau toksiškais ir sveikatai žalingais teršalais.

HEPA filtrai gali būti kasetiniai arba žiediniai. Adolus oro valytuvuose naudojami inžineriniai sprendimai leidžia orą valyti 360 laipsnių spinduliu. Todėl prieš įsigyjant oro valytuvą verta atkreipti dėmesį į tai, kad įrenginiai su žiediniais filtrais yra žymiai efektyvesni nei standartiniai analogai.

Filtras oro drėkintuvui

Keičiamus filtrus turi ne tik valytuvai, bet ir oro drėkintuvai. Reguliariai juos atnaujinant išlaikysite orą ne tik drėgną, bet ir pakankamai švarų ir naudingą jūsų sveikatai. Standartinis filtrų keitimas vyksta kas tris mėnesius, tačiau geriausia vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Visą informaciją ir naudojimo instrukciją rasite prekės informaciniame lapelyje.

Kai kurie oro drėkintuvų filtrai gali turėti antibakterinį poveikį. Dėl juose esančių sidabro jonų garinamame vandenyje stabdomas mikroorganizmų ir bakterijų dauginimasis. Tai reiškia, kad į patalpas patenka tik švarus ir drėgnas oras.

Susisiekite!