Populiariausi kondicionieriai

Skaityti daugiau

Oro kondicionierių asortimentas yra labai platus, tačiau populiariausi yra tie, kurie atitinka pirkėjų lūkesčius. Pagal jų vartojimo įpročius galima išskirti kelias kryptis, dėl kurių tam tikri kondicionierių gamintojai arba modeliai yra populiarūs:

  • Įrenginiai, atliekantys tiesioginę vėsinimo funkciją.
  • Išmanūs kondicionieriai, turintys papildomas funkcijas ir veikimo režimus.
  • Pigiausi oro kondicionieriai, kurie yra pasirenkami dėl kainos.
  • Ekonomiški ir ekologiški kondicionieriai, kurių investicijos ateityje ženkliai atsiperka.

Kondicionieriai, skirti tik palaikyti vėsų orą

Renkantis oro kondicionierių tik vienai funkcijai atlikti, verta apžvelgti tik su tuo susijusius parametrus. Pirmiausia tai yra vėsinamų patalpų plotas ir kondicionieriaus galingumas. Suderinus šiuos 2 kriterijus jau bus pasiektas jūsų tikslas mėgautis malonia vėsa visą parą.

Taip pat išlieka aktualūs ir papildomi kriterijai, susiję būtent su patalpų vėsinimu. Tai gali būti nesudėtingas įrenginio montavimas, paprasta priežiūra, lengvas transportavimas iš vienos vietos į kitą bei tylus veikimas.

Išmanūs oro kondicionieriai

Šio tipo oro kondicionieriai yra populiarūs žmonių, mėgstančių naujoves ir inovacijas, tarpe. Dažniausiai jie renkasi Adolus gamintojo įrenginius, kurie yra sukurti remiantis pažangiomis technologijomis. Tai leidžia ne tik lengviau naudotis oro kondicionieriumi, bet ir praplėsti jo efektyvumo ribas.

Skirtingi oro kondicionieriaus veikimo režimai leidžia įrenginį pritaikyti prie individualių poreikių: greitai atvėsinti patalpas arba palaikyti reikiamą oro temperatūrą.

Išmani valdymo sistema suteikia galimybę nustatyti kondicionieriaus parametrus ir valdyti veikimą nuotoliu. O laikmatis, automatinis išjungimas, savidiagnostikos funkcija leidžia automatizuoti procesus ir sutrumpinti laiką, skirtą kondicionieriaus priežiūrai.

Papildomos ventiliatoriaus, sausinimo, šildymo ar oro valymo funkcijos padeda visapusiškai pasirūpinti oro kokybe turint tik vieną įrenginį – oro kondicionierių. Šiuo atveju jis gali būti naudojamas ištisus metus.

Pigiausi oro kondicionieriai

Populiariausi įrenginiai dėl kainos dažniausiai būna labai paprasti. Jie yra mažesnės galios, neturintys papildomų funkcijų, veikimo režimų. Pagrindinis pasirinkimo kriterijus yra pati mažiausia rinkos kaina.

Ekonomiški ir ekologiški kondicionieriai

Jie pasižymi inovatyviais sprendimais, kurie padeda apsaugoti orą nuo papildomos taršos. O įrenginyje esantys inžineriniai sprendimai sumažina ne tik sunaudojamos elektros energijos kiekį, bet ir išlaidas, kurios reikalingos mobilaus kondicionieriaus priežiūrai ateityje.