Dujiniai šildytuvai

Dujiniai šildytuvai yra skirti lauko erdvių arba didelio tūrio vidaus patalpų šildymui. Elegantiško stiliaus įrenginiai puikiai dera interjere ir gali tapti išskirtine akcento detale. Dujiniuose įrenginiuose deganti ugnis gali erdvėms suteikti jaukumo. Dujiniai šildytuvai yra mobilūs, todėl vienu įrenginiu galite apšildyti kelias skirtingas erdves.

Skaityti daugiau
189,00 €
239,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Rekomenduojamas plotas: iki 24 m2.
Galia: iki 13500 W
Korpusas: Tvirtas plienas, padengtas antikoroziniais dažais.
Valdymas: Valdymo skydeliu
-20%
199,00 €
225,00 €
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Galia: iki 10000 W
Rekomenduojamas plotas: iki 18 m2.
Korpusas: Tvirtas plienas, padengtas antikoroziniais dažais.
Transportavimo ratukai: Yra.
-11%

Dujinis šildytuvas – tai mobilus įrenginys, dujų ir deguonies pagalba šildantis dideles uždaras bei atviras erdves. Jis ypač naudingas tose patalpose, kuriose yra ribotas elektros šaltinių prieinamumas.

Kam skirtas dujinis šildytuvas?

Dėl savo išvaizdos ir praktiško panaudojimo dujinis šildytuvas pritaikomas tiek buitiniais, tiek komerciniais tikslais. Be namų ir terasos šildymo jis dar naudojamas ir švenčių metu, viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, palapinėse bei kupoluose.

Dujų šildytuvo dizainas yra stilingas, todėl namams suteiks prabangos ir elegantiškumo įspūdį. O įrenginyje esanti ugnis ne tik šildys, bet ir sukurs jaukią atmosferą. Todėl net ir sutemus būti gryname ore bus jauku, šilta ir gera.

Dujinių šildytuvų pranašumai

Itin kokybiški

Dujiniai šildytuvai yra pagaminti iš patvaraus, nerūdijančio plieno. Jų konstrukcija yra atspari korozijai bei ilgaamžiška veikiant net ir lauko sąlygomis. O transportavimo ratukai yra labai tvirti, todėl šildymo įrenginys lengvai perstatomas iš vienos vietos į kitą.

Ekonomiški

Deginimo kolba yra itin laidi šilumai, o vidaus dujinis šildytuvas sunaudoja visus 100% dujų.

Mobilūs

Kadangi mini dujinis šildytuvas nėra priklausomas nuo elektros šaltinių, jis lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Dėl savo mobilumo jis gali būti praktiška priemonė kovojant su šalčiu skirtingose namų arba verslo objektų vietose.

Paprasta naudoti

Tiek keramikinis dujinis šildytuvas, tiek mini dujinis šildytuvas yra lengvai surenkamas, o jo valdymui nereikia specifinių žinių. Norint pradėti naudotis dujiniu šildytuvu namams užtenka prijungti prie jo dujų balioną, paleisti dujų tiekimą ir paspausti įjungimo mygtuką.

Saugu

Kadangi dujiniai šildytuvai yra naudojami ne tik namuose,  bet ir viešose vietose, ypač svarbus tampa saugumo faktorius. Naudojant įrenginį atvirose vietose šildymo liepsna yra saugi, nes dega šildytuvo viduje. Galiausiai, pasvirus vidaus dujiniam šildytuvui daugiau nei 45 laipsnių kampu, jis nustoja veikti.

Skirtas lauko ir vidaus naudojimui

Priklausomai nuo to, kur bus naudojamas dujinis šildytuvas namams, šiek tiek skirsis ir jo komplektacija. Šildymo įrenginiai, naudojami lauko sąlygomis pasižymi atsparumu vėjui, lietui ir kitiems gamtos faktoriams. Tuo tarpu mini dujinis šildytuvas, skirtas uždaroms patalpoms, bus mažesnis, stilingesnis ir turintis daugiau apsaugos parametrų veikimui namų aplinkoje.

Susisiekite!