Šildytuvai

Platus Oro1 šildytuvų asortimentas leis lengvai išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį įrenginį. Infraraudonųjų spindulių, dujiniai, lauko šildytuvai ir radiatoriai padės ekonomiškai ir efektyviai palaikyti komfortišką namų ar verslo patalpų temperatūrą. Vieni populiariausių – infraraudonųjų spindulių šildytuvai, kurie leidžia mėgautis šiluma net ir atvirose erdvėse. Šildytuvai yra stilingi, todėl jie taps ir jaukumo akcento detale interjere.

Skaityti daugiau

Šildytuvai – patikima ir greita priemonė palaikyti komfortišką mikroklimatą namuose ir biure. Jie yra aktualūs beveik ištisus metus. Šildytuvai puikiai pasitarnaus atvėsus orams, taps pagrindiniu šilumos šaltiniu dar neprasidėjus šildymui arba jį jau atjungus. Taip pat jie papildomai prisidės prie šilumos palaikymo net ir tais atvejais, kai šildymo tiekimo paslauga namams jau yra aktyvuota.

Šildytuvų panaudojimas yra labai universalus. Tad jų teikiama šiluma galite mėgautis tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse. Tai reiškia, kad net ir būdami vėsų vakarą lauke galite jaustis patogiai ir mėgautis grynu oru.

Apžiūrėkite ir susipažinkite su Oro1 parduodamais šildytuvais internetu. Tai patogus būdas įsigyti šilumos šaltinį neišėjus iš namų.

Šildytuvų paskirtis

Oro1 parduodami šildytuvai internetu yra skirti tiek buitiniam, tiek komerciniam naudojimui. Todėl drąsiai galite apžiūrėti ir išsirinkti sau tinkamiausią šilumą generuojantį įrenginį namams, sodui, garažui, sandėliukui, biurui, parduotuvei ar kitam komerciniam objektui.

Šildytuvų tipai

Pagal savo veikimo principą šildytuvai yra dviejų tipų: oro šildytuvai ir šildytuvai, šildantys paviršius. Visi, išskyrus infraraudonųjų spindulių šildytuvus, šildo orą. Tai plačiausią asortimentą turintis šildytuvų tipas. Jie greitai įšildo orą ir suteikia malonią šilumą.

Šildytuvai, įšildantys paviršius, kopia į populiarumo viršūnę. Panaudojimo galimybės yra platesnės, todėl jų teikiamais privalumais galite naudotis tiek kambariuose, tiek lauko terasose. O sukurta šiluma laikosi žymiai ilgiau ir nėra paveikiama šaltų oro srovių.

Populiariausi šildytuvai

Šildytuvų asortimentas yra labai platus. Juos galima suskirstyti įvairiai. Pagal panaudojimo vietą, jie gali būti buitiniai arba komerciniai. Pagal veikimo principą yra oro šildytuvai ir įrenginiai, šildantys paviršius. Tačiau aiškiausiai juos apibūdina veikimo technologija.

Būtent šis kriterijus aiškiai apibrėžia šildytuvų išskirtinumą. Žinant populiariausias įrenginio veikimo technologijas lengvai išsirinksite individualius poreikius atitinkantį šildytuvą ir mėgausitės jo efektyviu veikimu.

Elektriniai šildytuvai

Tai geriausiai žmonėms žinomi šildytuvai. Jie yra įvairaus dydžio ir formų. Šildytuvai namams gali būti su ventiliatoriumi arba be jo, pakabinami arba pastatomi, priminti radiatorius arba tapti stilinga interjero detale.

Elektriniai radiatoriai yra nebrangūs, o dėl savo tylaus veikimo naudojami ilgesnį laiką nedidelių patalpų šildymui. Kadangi visi elektriniai šildytuvai yra mobilūs, juos lengva perkelti iš vienos vietos į kitą: pernešti arba perstumti ratukų pagalba.

Dujiniai šildytuvai

Dujiniai šildytuvai yra skirti tiek buitiniam, tiek komerciniam naudojimui. Jie ypač naudingi norint apšildyti dideles bei atviras erdves. Todėl jie puikiai pasitarnaus lauko terasose, paviljonuose, restoranuose, viešbučiuose ir kituose komerciniuose objektuose.

Kai kurie šildytuvai turi ir židinio liepsnos imitaciją. Elegantiško stiliaus dujiniai šildytuvai taps ne tik malonios šilumos šaltiniu, bet ir stilinga interjero detale. Dėl šios priežasties įrenginį lengva integruoti į bet kurį namų arba verslo objektų dizainą. Jis yra mobilus, todėl įrenginį galima naudoti skirtingų patalpų šildymui.

Konvekciniai šildytuvai

Konvekciniai šildytuvai dar kitaip vadinami elektriniais radiatoriais. Savo veikimo principu jie primena įprastus radiatorius. Esminis skirtumas – naujos kartos konvekciniai radiatoriai yra pagaminti iš plonos skardos, todėl žymiai greičiau įšyla patys ir pradeda šildyti patalpas.

Oro šildymui elektriniai radiatoriai naudoja konvekciją. Konvekcinio šildytuvo kaitinimo elementas šildo pažemėje esantį orą, kuris vėliau natūraliai kyla į viršų. Turint tokį šildytuvą būtina užtikrinti, kad į jo vidų lengvai patektų oras.

Todėl nemažai įrenginių turi paviršiaus nuolydį tam, kad ant jų viršaus nebūtų džiovinami batai ar drabužiai. Tik vykstant nuolatinei oro cirkuliacijai įrenginyje galima užtikrinti efektyvų ir nebrangų patalpų šildymą.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Tai vienintelis šildytuvų tipas, kuris kaitina ne orą, o paviršius: grindis, sienas, lubas, baldus, žmones. Dėl šios priežasties infraraudonųjų spindulių šildytuvų skleidžiama šiluma yra viena natūraliausių ir artima saulės šilumai.

Taip pat ši veikimo technologija nesukuria papildomų oro srovių patalpose. Tai reiškia, kad ant paviršių esančios dulkės, alergenai, virusai ir bakterijos nėra keliamos į orą. Tai ypač svarbu alergijas turintiems ir kvėpavimo takų ligomis sergantiems žmonėms.

Trečias infraraudonųjų spindulių šildytuvo išskirtinumas ir pranašumas – galimybė šildyti tiek uždaras, tiek atviras erdves. Kadangi įkaitinami paviršiai, šiluma laikosi net ir esant atvirose patalpose, pavyzdžiui, lauko terasose, balkonuose. Platus šių šildytuvų panaudojimas leidžia mėgautis malonia šiluma namuose ir lauke bei lengvai prailginti pasisėdėjimų gryname ore sezoną.

Kaip išsirinkti geriausią šildytuvą namams?

Prieš planuojant įsigyti bet kurį įrenginį namams, būtina atlikti namų darbus – aiškiai žinoti, kam bus naudojamas šildytuvas, kokio dydžio patalpas jis šildys ir kokias turės papildomas funkcijas. Pirmiausia, visa tai leis išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį šildytuvą. O papildomos funkcijos leis lengvai naudotis įrenginiu, sutaupyti jūsų laiką bei pinigus.

Šildytuvo paskirtis

Prieš pradedant ieškoti šildytuvo nuspręskite, kam jis bus naudojamas. Jis gali šildyti namus, komercinius objektus ir atviras erdves. Jei planuojate šildytuvą naudoti pastatuose ir lauke – vienareikšmiškai jums reikalingas infraraudonųjų spindulių šildytuvas.

Šildymo plotas

Žinant patalpų plotą, kurį norite apšildyti, bus lengviau išsirinkti tinkamą šildytuvo galingumą. Kuo erdvės didesnės, tuo didesnės galios oro šildytuvo reikės.

Montavimo galimybės

Įprastai šildytuvų veikimui reikalinga elektra arba dujos. Todėl prieš planuojant įsigyti patalpų šildymo įrenginį numatykite, kurioje vietoje jis bus. Nuo to priklausys, kokio veikimo įrenginį turėtumėte įsigyti: elektrinį ar dujinį šildytuvą.

Taip pat svarbu ir kiek vietos skirsite šildytuvui. Tai nulems ne tik  lengvą įrenginio integravimą į interjerą, bet ir jo efektyvumą. Įprastai jam reikia atviros vietos, kuri užtikrintų lengvą oro cirkuliaciją į įrenginį ir iš jo.

Papildomos funkcijos

Jos leidžia patogiai ir saugiai naudotis šildytuvais. Įvertinkite savo vartojimo įpročius, peržiūrėkite dažniausiai integruojamas funkcijas į šildytuvus ir susidėliokite savo norimą šildytuvo komplektaciją.

Termostatinis valdymas

Jis padeda palaikyti stabilią patalpų temperatūrą ir efektyviai naudoti energiją. Temperatūrai nukritus žemiau nustatytos normos šildytuvas automatiškai įsijungia, o jai pasiekus reikiamą lygį – jis išsijungia be papildomo žmogaus įsikišimo.

Saugumo parametrai

Neįkaistantis paviršius ypač svarbu asmenims, auginantiems vaikus ir gyvūnus arba naudojant įrenginį dažnai žmonių praeinamoje vietoje. Šis šildytuvo privalumas leidžia lengvai naudotis įrenginiu be rizikos nusideginti arba sukelti gaisrą šildomoje erdvėje.

Automatinis išjungimas įrenginiui pasvirus 45 ir daugiau laipsnių kampu užtikrina saugų įrenginio naudojimą net ir tais atvejais, kai jūsų nėra šalia.

Reguliuojamas šildymo intensyvumas

Ši funkcija leidžia šildytuvui prisiderinti prie jūsų individualių poreikių ir sukurti jaukią atmosferą tiek jums, tiek jūsų artimiesiems bei svečiams.

Nuotolinis valdymas

Tai palengvina šildytuvų valdymą. Galima nustatyti įrenginio veikimo parametrus tiek nuotoliniu pulteliu, tiek mobiliuoju telefonu prisijungus prie wi-fi tinklo.

Atsparumas drėgmei

IP ženklinimas nurodo, kokiai drėgmei yra atsparūs šildytuvai. Juos galite naudoti itin drėgnose patalpose, pavyzdžiui, vonios kambaryje, garaže, sandėliuke bei lauko terasose.

TURBO režimas

Jis leidžia įšildyti patalpas per trumpiausią laiką, sunaudojant tą patį energijos kiekį, kaip ir šildant patalpas įprastu veikimu.

Tylusis režimas

Jei planuojate šildytuvą namams laikyti miegamajame, vaikų  arba darbo kambaryje – ši funkcija jums yra būtina. Tai padės užtikrinti ramų poilsį ir jūsų efektyvumą dirbant.

O jei sunku patiems susidėlioti prioritetus, kokio šildytuvo reikia – kreipkitės į profesionalius Oro1 konsultantus. Išsakykite savo norus, o mes atrinksime jums tinkamiausią variantą, kuris tarnaus ilgus metus.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Ar šildytuvui būtina elektra?

Ne. Yra šildytuvų, kurie savo veikimui naudoja dujas. Tai ypač naudinga tose vietose, kur elektros lizdų prieiga yra sudėtinga arba neįmanoma.

Priklausomai nuo poreikio ir norimo apšildyti ploto, galite rinktis iš elektrinių, dujinių ir infraraudonųjų spindulių šildytuvų. Dujinis šildytuvas gali būti naudojamas tik atvirose ar pusiau atvirose lauko erdvėse, tuo tarpu konvekcinis, dar kitaip vadinamas elektrinis radiatorius, bei infraraudonųjų spindulių šildytuvas gali būti naudamas viduje. Kiekvieno šildytuvo rekomenduojamą apšildymo plotą galite rasti prekės kortelėje. Jeigu reikia pagalbos renkantis, drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus!

Oro1.lt prekiaujame trimis skirtingais šildytuvų tipais: elektriniais, dujiniais ir infraraudonųjų spindulių šildytvuvais. Konkrečių šildytuvų populiarumą lemia sąlygos, kur ir kokiam plotui būtų reikalingas šildytuvas. Prireikus rekomendacijos, susisiekite su mūsų konsultantais telefonu ar el. paštu.

Įprastai šildytuvus pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Remdamiesi patirtimi, galime drąsiai pasakyti, jog HEATUM šildytuvai yra išskirtinai kokybiški ir ilgaamžiai. Šio prekės ženklo prekės yra sertifikuotos bei naudojamos visame pasaulyje daugybėje skirtingų vietų: restoranuose, viešbučiuose, privačių namų terasose ir kitur. Visiems šildytuvams suteikiame 24 mėn. garantiją.

Pagal savo tipą šildytuvai gali šildyti tiek uždaras, tiek ir atviras erdves. Tai ypač praverčia tais atvejais, kai šventės metu staiga atvėsta oras ir pavėsinėse ar kupoluose pasidaro žvarbu. Taip pat, kai norisi ilgais vasaros vakarais daugiau laiko praleisti terasose ir verandose. Mobilūs šildytuvai gali būti naudojami skirtingų erdvių apšildymui. Įrenginiai gali būti neutralaus stiliaus ir neatkreipti į save per daug žmonių dėmesio arba priešingai – būti itin stilinga interjero detale. Bet kuriuo atveju šis įrenginys pravers tiek kasdieniam naudojimui, tiek ir švenčių metu.

Susisiekite!