Oro vėsintuvai

Oro vėsintuvas – puikus pasirinkimas norintiems namus ar biurus atvėsinti natūraliu būdu. Oro1 profesionalai atrinko geriausią įrenginį komfortiškai patalpų temperatūrai palaikyti  - tai Adolus oro vėsintuvas. Jis naudoja vandenį ir ledukus, todėl jo priežiūra yra viena ekonomiškiausių lyginant su kitais oro vėsintuvais. Dėl šios funkcijos įrenginį galima naudoti ištisus metus: vasarą vėsinant orą, o žiemą jį pripildant drėgmės.

Skaityti daugiau

Oro vėsintuvas – nepamainomas pagalbininkas ištisus metus. Vasarą jis maloniai vėsina, o žiemą vėdina ir pakankamai drėkina išsausėjusį orą. Dėl savo paprasto naudojimo ir funkcionalumo yra pamėgtas tiek šeimų, tiek itin jautrių ir alergijas turinčių žmonių.

Įprastai mobilūs oro vėsintuvai būna nedideli, lengvi ir pakankamai paprastai transportuojami iš vienos vietos į kitą. Todėl be didelių pastangų tuo pačiu įrenginiu galima vėsinti svetainę, miegamąjį ar vaikų kambarį, o prireikus jį perkelti net į biurą. Oro vėsintuvas puikiai tinka asmeniniam naudojimui bute, namuose, soduose, administracinėse patalpose ir kituose nedideliuose komerciniuose objektuose.

Kaip veikia oro vėsintuvas?

Oro vėsintuvas puikiai veikia tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse. Svarbiausia užtikrinti lengvą karšto oro patekimą į įrenginį. Jo viduje esantis vanduo, ledo kamera arba ledukai atvėsina įkaitusį orą ir praturtina jį lengva drėgme. Tada ventiliatoriaus arba pūstuvo pagalba išleidžia atvėsusį orą per priekinę vėsintuvo dalį į aplinką. Mobilaus oro vėsintuvo naudojimas yra toks paprastas, kad jį gali valdyti senjorai ir net vaikai.

Kuo skiriasi oro vėsintuvas nuo oro kondicionieriaus?

Niekada anksčiau nesinaudoję vėsinimo įrenginiais gali pagalvoti, kad oro vėsintuvas ir oro kondicionierius yra vienas ir tas pats. Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo labai panašūs, yra paprastai valdomi  ir lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą. Taip pat atlieka tą pačią funkciją – vėsina patalpas. Tačiau šie du įrenginiai skiriasi vienas nuo kito, todėl tai gali turėti reikšmingą įtaką efektyviam patalpų vėsinimui.

Oro kondicionierius vėsindamas orą tuo pačiu metu sukuria ir pašalinį produktą  - šiltą orą, kuris turi būti pašalintas į lauką. Dėl šios priežasties oro kondicionieriams yra reikalinga lango tarpinė. Tai reiškia, kad šio įrenginio nebus galima pastatyti bet kurioje patalpų vietoje. Tuo tarpu vėsintuvas orą atšaldo natūraliai, neišskirdamas į aplinką papildomos kaitros ir neturėdamas neigiamos įtakos aplinkai. Todėl mobilų oro vėsintuvą galima statyti bet kurioje namų ar biuro vietoje. Svarbiausia, kad nebūtų uždengta galinė įrenginio dalis, pro kurią į vidų patenka šiltas oras.

Oro kondicionierius turi daugiau funkcijų, yra brangesnis ir galingesnis už oro vėsintuvą. Todėl būtina įvertinti, kokių jums reikia įrenginio funkcijų ir kokio dydžio patalpas planuojate vėsinti. Jei tai nedidelės erdvės, kurioms būtinas vėsinimas arba drėkinimas – oro vėsintuvas tam geriausiai tinka.

Vėsintuvo, priešingai nei kondicionieriaus, priežiūros išlaidos yra minimalios, nes oro šaldymui yra naudojamas vanduo. Nors įrenginio priežiūra yra lengva ir paprasta, tačiau reikalauja daugiau dėmesio. Užtikrinant sklandų mobilaus oro vėsintuvo darbą reikės reguliariai pildyti talpą vandeniu arba ledo kubeliais.

Oro vėsintuvas su vandeniu  yra saugus, nekelia grėsmės susirgti peršalimo ligomis bei nesausina odos. Todėl jo naudojimas yra ypač rekomenduojamas tokiuose namuose, kuriuose auga vaikai, gyvena nėščiosios,  padidintą jautrumą kvėpavimo takų dirgikliams turintys asmenys ar net bėgioja augintiniai.

Kokias papildomas funkcijas turi oro vėsintuvas?

Visos papildomos mobilaus oro vėsintuvo funkcijos yra orientuotos į patogų prietaiso valdymą ir priežiūrą. Skaitmeninis ekranas ir galimybė įrenginį valdyti nuotoliu suteikia daugiau lengvumo parenkant oro vėsintuvo nustatymus. 12 valandų laikmatis, automatinis kondensato išgarinimas ir vandens lygio indikatorius supaprastina įrenginio priežiūrą. Naktinis režimas, vėsinimo greičiai ir reguliuojama pūtimo kryptis suteikia individualumo pojūtį, nes vėsinimą galima pritaikyti pagal savo poreikius.

Kaip išsirinkti geriausią oro vėsintuvą?

Tinkamiausią oro vėsintuvą drėkintuvą išsirinksite tuomet, kai žinosite esminius kriterijus, kurie padeda įvertinti, ar vėsinimo įrenginys atitiks individualius jūsų poreikius. Vienas svarbiausių punktų – vėsinimo galingumas, kuris parodo, kokio dydžio patalpas oro vėsintuvas gali atšaldyti. Efektyvumo rodiklis parodo, kiek daug arba kiek mažai elektros energijos bus sunaudojama įrenginio veikimui.

Mažiau svarbūs, bet taip pat reikšmingi faktoriai yra oro vėsintuvo drėkintuvo dydis, svoris ir transportavimui pritaikyti ratukai. Tai padės lengviau perkelti įrenginį ir naudotis juo skirtinguose kambariuose. Jei esate linkę į maksimalų komfortą jums pravers papildomos įrenginio funkcijos.

Kokia yra geriausia oro vėsintuvo kaina?

Priklausomai nuo to, kokios komplektacijos įrenginį pasirinksite, priklausys ir jo kaina. Standartiniai, mažos galios, be drėkinimo ir kitų papildomų funkcijų vėsintuvai kainuos pigiau. O maksimalią komplektaciją turintis oro vėsintuvas su vandeniu arba oro vėsintuvas su ledukais kainuos brangiau.

Žinoma, reikšmingą įtaką turi ir gamintojo vardas. Todėl geriausia palyginti skirtingų mobilių oro vėsintuvų specifikacijas. Tai leis objektyviai įvertinti vėsinimo įrenginių kokybę ir naudą jūsų namams.

Ar oro vėsintuvus galima įsigyti internetu?

Oro vėsintuvais prekiaujame internetu. Todėl įrenginiai pristatomi visoje Lietuvoje – didžiuosiuose miestuose, miesteliuose ir mažose gyvenvietėse. Todėl drąsiai apžiūrėkite, lyginkite tarpusavyje ir klauskite. Mūsų tikslas – užtikrinti geriausią jūsų patirtį mūsų internetinėje svetainėje. Todėl esame pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti tinkamiausią vėsinimo įrenginį, atitinkantį jūsų lūkesčius.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kur geriausia statyti oro vėsintuvą?

Oro vėsintuvas puikiai veikia tiek atvirose, tiek ir uždarose erdvėse. Svarbiausia jį pastatyti tokioje vietoje, kur karštas oras lengvai pateks į įrenginį. Todėl venkite tokių oro vėsintuvo pastatymo vietų kaip šalia sienų ar po stalu.

Mūsų konsultantų rekomenduojamas ADOLUS FROSTY FLOW A360+ oro vėsintuvas yra bene geriausias pasirinkimas norint greitai ir efektyviai atsivėsinti kambarį ar kitą erdvę. Frosty Flow modelis populiarus dėl savo lengvo naudojimo - tiesiog užpildykite šaltnešius ir įjunkite prietaisą. Dėl patogių transportavimo ratukų, įrenginį lengvai pervešite iš vienos patalpos į kitą.

Įprastai oro vėsintuvus pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Tikrai taip! ADOLUS oro vėsintuvai jau išbandyti daugybės naudotojų visame pasaulyje ir pelnė klientų pasitikėjimą dėl aukšto efektyvumo ir ilgaamžio veikimo. Visiems vėsintuvams suteikiame 24 mėn. garantiją, tad iškilus problemoms, galėsite kreiptis į mus dėl garantinio aptarnavimo.

Be savo tiesioginės paskirties vėsinti, oro vėsintuvas gali vėdinti orą. Pasiekus norimą patalpų temperatūrą galima išjungti šaldymo funkciją ir palikti tik ventiliatorių. Besisukdamas jis užtikrins oro cirkuliaciją ir suteiks atmosferai šviežumo. Kita svarbi papildoma funkcija – oro drėkinimas. Pakilus patalpų temperatūrai dažnai natūraliai išgarinama oro drėgmė, kuri svarbi žmonių sveikatai ir patalpų kokybės palaikymui. Normali būsto oro drėgmė užkerta kelią lengvam bakterijų bei virusų judėjimui bei patekimui į žmogaus organizmą per kvėpavimo takus. Taip gyventojai mažiau serga. Taip pat palaikant pakankamą oro drėgmę baldai, sienos, grindys ir kitos medinės namų dalys neišsausėja bei nesuskilinėja.

Oro1 konsultantai pataria atkreipti dėmesį į keletą dalykų norint įsigyti oro vėsintuvą. Pirmiausia, atsižvelkite į prietaiso efektyvumą ir galingumą, tada į funkcijų kiekį bei ventiliatorių greičių pasirinkimą. Pabaigai, įvertinkite vėsintuvo mobilumą ir poreikį perstatyti prietaisą iš vienos patalpos į kitą.

Susisiekite!