Apie mus

Esame specializuota oro gerinimo įrenginių parduotuvė, turinti visas reikiamas žinias ir produktus, kad pagerintume tiek komercinių, tiek ir privačių patalpų oro kokybę. Atstovaujame patikimų gamintojų produktus ir galime padėti išspręsti daugelį problemų, susijusių su oro šildymu, šaldymu, vėsinimu, valymu bei oro kokybės kontrole.
Atsakinga, profesionali komanda.
Mūsų įmonėje dirba 25 ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie gali pasiūlyti produktus, kurie išspręstų problemas, su kuriomis susiduriate. Esame geranoriški ir profesionalūs, kiekvieną situaciją sprendžiame individualiai ir siekdami, jog liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis ir parduodamais įrenginiais.
Nuolatiniai mokymai ir kompetencijų auginimas.
Investuojame į savo ir partnerių žinias, jog galėtume visada būti priekyje. Tikime, kad tik nuolatinis žinių atnaujinimas bei naujienų įsisavinimas leidžia sėkmingai dirbti. Džiaugiamės, jog per įmonės istoriją aplankėme daugiau nei 29 gamintojus ir dalyvavome nesuskaičiuojamame kiekyje produktų pristatymų. Šiandien mūsų komanda pasirengusi parinkti tinkamus sprendimus jūsų privačioms bei komercinėms erdvėms.
Gerbiame kiekvieną komandos narį, klientą ir partnerį.
Mūsų darbo pagrindą sudaro tarpusavio pagarba, atsakomybė prieš klientus ir partnerius. Laikomės mūsų sričiai taikomų etikos standartų, siekdami išlaikyti puikią įmonės reputaciją.
Kokybiški produktai. “Nuo - iki” namams ir komercijai.
Mūsų asortimente rasite tiek produktų skirtų namų naudojimui, tiek ir verslui. Kiekvienas mūsų siūlomas produktas ar atstovaujamas gamintojas, prieš įtraukiant į asortimentą, yra kruopščiai tikrinamas ir testuojamas. Keliame labai aukštus standartus gamintojams, su kuriais dirbame, kad galėtume jums pasiūlyti tik kokybiškus, jau patikrintus įrenginius.

Mūsų vertybės

Profesionalumas
Privalome būti išsilavinę savo srityje, kad galėtume pasiūlyti tinkamus sprendimus jums.
Tvarumas
Rūpinamės ir tausojame aplinką, renkamės dirbti su gamintojais, kurie žiūri ta pačia kryptimi. Įmonės procesai vykdomi pagal ISO 14001 standartą.
Pagarba
Mūsų kasdienis darbas pagrįstas savitarpio pagarba su kolegomis, klientais bei partneriais.
Kalbėjimas "ta pačia" kalba
Mes suprantame, jog pirmą kartą susidūrus su tam tikrų įrenginių poreikiu, jums gali kilti daug klausimų. Mes stengiamės kalbėtis paprastai ir aiškiai, jog jaustumėtės komfortiškai.
Komanda
Tikime komandos jėga ir stiprybe. Žinome, jog tik veikdami kartu su klientais, partneriais ir kolegomis galime pasiekti geriausių rezultatų!
Inovacijos
Jaučiamės atsakingi už naujų produktų bei sprendimų įvedimą į rinką.
Mūsų įmonė skaičiais
6
Metai patirties
Veiklą vykdome jau 6-ti metai. Per šį laiką užsitarnavome klientų pagarbą.
10 metų
ATSARGINIŲ DALIŲ TIEKIMAS
Daugeliui mūsų parduodamų prekių galime užtikrinti atsarginių dalių tiekimą net 10 metų!
>1,000
Prekių
Daugiau nei 1000 prekių nuolat sandėliuojame, kad užtikrintume greitą pristatymą!
28
GAMINTOJAI
Tiesiogiai dirbame su 28 atrinktais gamintojais visame pasaulyje.
9 iš 10
KARTŲ
9 kartus iš 10-ties galime pasiūlyti geresnę kainą už tokios pačios kokybės ir komplektacijos prekę!

Mūsų kontaktai

Adresas
Telefono numeris
El.paštas

Susisiekite!