Pastatomi biožidiniai

Pastatomi biožidiniai – tobulas pasirinkimas tiems, kurie namuose nori sukurti jaukumo ir ramybės oazę. Lengvai iš vienos erdvės į kitą perkeliamas biožidinys atras savo vietą tiek dideliuose namuose, tiek ir mažuose butuose. Įrenginys yra skirtas naudojimui viduje ir lauke, todėl jo veikimui nereikia specifinių sąlygų ir montavimo darbų.

Skaityti daugiau

Pastatomi biožidiniai – tai tobula klasikinio židinio alternatyva, kuriai nereikia kamino, o deganti liepsna neskleidžia dūmų ir kvapų. Estetiškai atrodantys biožidiniai namams suteikia jaukumo ir šilumos pojūtį. Dekoratyviniai mobilūs biožidiniai puikiai atrodo pastatyti ant stalo ar komodos. Taip pat jie gali būti pernešami į bet kurią vietą, kurioje norite sukurti ypatingą atmosferą sau, mylimajam ar svečiams.

Draugiškas gamtai 

Pastatomo biožidinio veikimui naudojamas atsinaujinantis gamtinis kuras – bioetanolis. Spiritinis degusis skystis yra pagamintas iš cukranendrių, runkelių, bulvių, kukurūzų ir kitų natūralių išteklių. Degdamas bioetanolis į aplinką neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, dūmų, smalkių ir pelenų. Todėl naudojamas pastatomas biožidinys padeda palaikyti švarią ir sveiką atmosferą namuose. 

Saugus ir paprastas naudojimas

Pastatomi biožidiniai yra saugūs naudoti. Biožidinių korpusas yra pagamintas iš nedūžtančio cemento arba plieno, kuris yra padengtas karščiui atspariais dažais, todėl jų paviršius yra neįkaistantis. Kai kurie įrenginiai turi apsauginį grūdinto stiklo dangtį, kuris taip pat atsparus karščiui ir atriboja degančią ugnį nuo aplinkos. Tai suteiks jums ramybę, kai pastatomą biožidinį naudosite terasoje arba šalia jo vaikščios vaikai ir gyvūnai. Be to, ypatingas dėmesys yra skiriamas ir kuro talpai, iš kurios į aplinką negali išbėgti bioetanolis. Galiausiai, visi biožidinių gamybiniai procesai yra sertifikuoti pasauliniu kokybės standartu ISO 9001: 2015.

Galite pamiršti varginančius standartinio židinio priežiūros darbus kaip malkų nešimas ar pelenų valymas. Naudojant pastatomą biožidinį jums tereikės įpilti bioetanolį į kuro talpyklą iki pažymėto lygio, uždegti degiklį ir mėgautis malonia šviesa ir šiluma. Degimo metu į aplinką išskiriami tie patys šalutiniai produktai kaip ir kvėpuojant: anglies dioksidas ir vandens garai. Todėl vienintelė rekomendacija – nepamiršti standartinio namų vėdinimo. Baigus naudoti įrenginį, užgesinti ugnį komplektacijoje esančia metaline mentele ar dangteliu. 

Svarbu paminėti, kad mobilūs biožidiniai yra pritaikyti naudoti viduje ir lauke. Tai praplečia jų naudojimo galimybes dar labiau. Šie įrenginiai ypač pasiteisina ilgais vėlyvo pavasario, vasaros ir ankstyvo rudens vakarais.

Jokio montavimo

Nuo standartinių ugnies židinių, pastatomi biožidiniai skiriasi tuo, kad jiems nereikia jokių montavimo darbų: sienų griovimo, kamino ar dūmtraukio statymo, elektros instaliacijos ir kita. Šie biožidiniai gali stovėti bet kurioje jums norimoje vietoje tiek namuose, tiek lauke. Taip pat jie tinkami erdviuose būstuose ir mažuose butuose.

Lengvai pritaikomas stilius

Pastatomi biožidiniai yra minimalistinio stiliaus, tačiau įvairių formų, spalvų ir tekstūros. Tai leidžia įrenginį pritaikyti prie bet kokio interjero, suteikiant jam prabangos, natūralumo bei jaukumo akcentą. Kai kurie pastatomi biožidiniai yra dekoruoti smulkių akmenėlių juostomis taip jų liepsną priartinant prie laužo šviesos. Tokio dizaino biožidiniai puikiai dera prie namų stiliaus, kuriuose dominuoja gamtos motyvai.

Ne tik grožiui, bet ir šilumai

Net ir nedidelio biožidinio liepsna sukuria šilumą. Tad naudojant šį įrenginį erdves praturtinsite malonia šviesa, o atmosferos temperatūrą pakelsite bent keliais laipsniais. Maksimalus komfortas ir natūralumas leis atsipalaiduoti praleidžiant jaukias akimirkas su šeima arba draugais.

Ieškantiems ekologiškų ir tvarių sprendimų

Pastatomi biožidiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Jų funkcionalumas yra ilgaamžiškas, o nepriekaištinga prekinė išvaizda – ilgai išliekanti. Taip pat įrenginys naudoja natūralų, ekologišką kurą, kuris yra saugus žmogaus sveikatai ir gamtai. Tad pastatomi biožidiniai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško tvarių, ilgaamžiškų ir stilingų interjero akcentų.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kur galima statyti pastatomus biožidinius?

Pastatomų biožidinių privalumas yra tas, jog jie gali būti naudojami tiek lauke, tiek namuose. Svarbu turėti omenyje, kad šio tipo biožidiniai turėtų būti pastatyti ant lygaus paviršiaus, kad biožidinys nebūtų pasviręs ir rusentų efektyviai.

Tarp mūsų asortimento esančių pastatomų bioždinių yra keletas, kurie yra ypač pamėgti pirkėjų. Tokie modeliai yra Heatum Riben. Marcos ir Glory.

Įprastai pastatomus biožidinius pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Pastatomi biožidiniai yra saugūs. Jų korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, nudažyto karščiui atspariais dažais. Atvira ugnies liepsna yra atskirta nuo aplinkos grūdintu, karščiui atspariu stiklu. Todėl nusideginimo ir gaisro tikimybė yra nulinė. Be to, biožidinio veikimui yra naudojamas gamtai ir žmogaus sveikatai draugiškas ir natūralus kuras – bioetanolis.

Biožidiniai yra lengvai derinami prie bet kokio namų interjero. Jie taps puikia stiliaus detale klasikiniame, moderniame, minimalistiniame, natūraliame ar net prabangiame interjere. Svarbu pasirinkti tinkamą biožidinio dydį ir rasti tinkamiausią jo stovėjimo vietą namuose.

Dekoratyviniai akmenukai neatlieka jokio funkcionalumo. Jie yra skirti estetikai ir didesniam jaukumui sukurti. Pastatomi biožidiniai su akmenukais puikiai tiks interjere, kuriame puoselėjamas natūralumas bei dominuoja įvairūs gamtos motyvai.

Susisiekite!