-31%
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos
Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos

Pastatomas biožidinys juodas Heatum Marcos

Prekės kodas: 100615
Atsiimkite iš sandėlio
Pristatymas per 1-2 d.d.
Kaina: 54,00 €
79,00 €
Kaina be PVM: 44,63 €
Saugus pirkimas
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Greitas pristatymas
Pinigų grąžinimo garantija
Pinigų grąžinimo garantija
Pristatymo terminai
DPD kurjeris

Užsakykite dabar - pristatysime liepos 23 d. (4,99 €)

 *Siuntimo sąlygas galite peržiūrėti čia

Atsiemimas iš sandėlio

Užsakykite dabar - atsiimkite liepos 22 (09:00 - 18:00) (Nemokamas)

Adresas: Kalvarijų g. 159, Vilnius

El. bankininkystė
InBank lizingas
Pagal išankstinę sąskaitą faktūrą
Atsiskaitant grynais arba pavedimu kurjeriui (COD)
Suteikite savo aplinkai jaukumo.
Stilingas, puikiai tinkantis bet kuriame interjere.
Sukuria tikrą liepsną!
Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.
Biožidiniai - be kvapo ir dūmų!

Klasikinio dizaino pastatomas biožidinys Heatum Marcos - vienas populiariausių visame pasaulyje. 

Kodėl verta įsigyti? 

Nuo seno žinoma, kad vienas jaukiausių būdų praleisti laiką su šeima ar draugais yra susėsti aplink laužą ir kalbėtis. Leidžiant vakarą natūralios liepsnos šviesoje laikas prabėga nejučiomis. Tiesa, ne visur galime įkurti tikrą laužą - būtent dėl šios priežasties yra naudojami biožidiniai.  Būtent šių židinių pagalba galite susikurti laužavietę primenančią aplinką bet kur: savo svetainėje, terasoje ar balkone! 

Aukščiausios kokybės medžiagos. 

Biožidinys Marcos yra pagamintas iš nerūdijančio plieno bei plieninių detalių, kurios padengtos karščiui atspariais dažais. Pastatomas biožidinys turi karščiui atsparaus grūdinto stiklo liepsnos apsaugą, kuri taip pat biožidiniui suteikia prabangų įvaizdį. 

Biožidiniuose naudojamas aplinkai draugiškas  ir netaršus skystas kuras, kurio kilmė - augalinė. Jis išgaunamas natūraliu procesu, fermentuojant augalus, tokius kaip runkeliai, cukranendrės ir kita. distiliuojant kukurūzuose ir kviečiuose esantį krakmolą.

Šių biožidinių gamybiniai procesai yra vykdomi pagal aukščiausius kokybinius standartus, kurie patvirtinti  ISO 9001: 2015 sertifikatu.

Naudokite žiemą ir vasarą, viduje ir lauke. 

Mūsų parduodami pastatomi biožidiniai yra lengvi ir nesunkiai perkeliami iš vienos vietos į kitą. Jų veikimui nereikalingas joks išankstinis vietos paruošimas (nereikia dūmų ištraukimo sistemos ar kamino). Tiesiog pastatykite jį ten, kur norisi ir naudokitės be rūpesčių. 

Pastatomi biožidiniai yra užpildomi bioetanoliu, kuris degant neskleidžia jokių dūmų bei kvapų. Būtent dėl šios savybės šio biožidinio liepsna yra neutrali kvapo bei dūmingumo atžvilgiu, o tai leidžia biožidinį naudoti tiek lauke, tiek ir viduje. Jeigu naudosite biožidinį vidaus patalpoje, užtikrinkite, jog patalpa būtų ventiliuojama. Nestatykite biožidinio tokiose vietose, kur skleidžiama liepsna galėtų uždegti daiktus. 

Vidaus ir lauko biožidiniai pakelia artimos aplinkos temperatūrą keliais laipsniais. 100% pagamintos šilumos perduodama į kambarį ar aplinkinę erdvę, todėl biožidinys gali būti papildomas šildymo šaltinis. Dažnai šie pastatomi biožidiniai naudojami šaltuoju metų laiku lauke, ant stalo. Tokiu būdu pridėję rankas prie biožidinio galėsite sušilti ir jaustis komfortiškai. 

https://youtu.be/44DWZDLBMrk

Patogu ir paprasta naudoti

Paruošti mini biožidinį naudojimui labai paprasta - tiesiog supilkite bioetanolį į specialą talpą iki pažymėto lygio, uždėkite papildomas detales, kurias rasite pakuotėje ir uždekite. Vos kelios minutės ir galėsite džiaugtis kelis kartus jaukesne aplinka! Detalią instrukciją rasite pakuotėje. 

Norint nustoti naudotis pastatomu biožidiniu reikia pasinaudoti specialiu dangteliu/mentele (ją rasite komplektacijoje), kuriuo uždengus liepsną ji užges. Sekantį kartą reikės tik vėl jį uždegti. Jeigu bioetanolio skysčio vis dar liko po paskutinio naudojimo, papildyti jo nebūtina.  

https://youtu.be/2vJrZ82YjUs

*Bioetanolis (degioji medžiaga)  į biožidinio komplektaciją neįeina. Jis parduodamas atskirai. 

Produkto techninė specifikacija

Medžiagos Nerūdijantis plienas, grūdintas stiklas, plienas
Tinka naudoti Lauke ir viduje.
Sertifikatai CE, EN 16647:2015
Matmenys 38.5x22x10.6 cm
Degioji medžiaga Bioetanolis
Komplektacija Biožidinys, dekoratyviniai akmenukai. (Bioetanolio skystis parduodamas atskirai)
Degiklio tūris 0,3 L
Degimo laikas 1L - 4-5 val.
Pakuotė 20 x 16 x 35 cm (1.5 kg)

Panašios prekės

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kokie pastatomi biožidiniai yra populiariausi?

Tarp mūsų asortimento esančių pastatomų bioždinių yra keletas, kurie yra ypač pamėgti pirkėjų. Tokie modeliai yra Heatum Riben. Marcos ir Glory.

Įprastai pastatomus biožidinius pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Pastatomų biožidinių privalumas yra tas, jog jie gali būti naudojami tiek lauke, tiek namuose. Svarbu turėti omenyje, kad šio tipo biožidiniai turėtų būti pastatyti ant lygaus paviršiaus, kad biožidinys nebūtų pasviręs ir rusentų efektyviai.

Biožidiniai yra lengvai derinami prie bet kokio namų interjero. Jie taps puikia stiliaus detale klasikiniame, moderniame, minimalistiniame, natūraliame ar net prabangiame interjere. Svarbu pasirinkti tinkamą biožidinio dydį ir rasti tinkamiausią jo stovėjimo vietą namuose.

Dekoratyviniai akmenukai neatlieka jokio funkcionalumo. Jie yra skirti estetikai ir didesniam jaukumui sukurti. Pastatomi biožidiniai su akmenukais puikiai tiks interjere, kuriame puoselėjamas natūralumas bei dominuoja įvairūs gamtos motyvai.

Pastatomi biožidiniai yra saugūs. Jų korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, nudažyto karščiui atspariais dažais. Atvira ugnies liepsna yra atskirta nuo aplinkos grūdintu, karščiui atspariu stiklu. Todėl nusideginimo ir gaisro tikimybė yra nulinė. Be to, biožidinio veikimui yra naudojamas gamtai ir žmogaus sveikatai draugiškas ir natūralus kuras – bioetanolis.

Susisiekite!