Tylus kondicionieriai

Skaityti daugiau

Oro kondicionieriaus skleidžiamas garsas yra ypač aktualus žmonėms, kurie planuoja įrenginį laikyti tokiose vietose, kuriose būtina tyla ir ramybė. Tai gali būti vaikų arba darbo kambarys ir, žinoma, miegamasis. Būtent jame norisi malonios vėsumos, kuri prisideda prie kokybiško miego. Naudojant mobilų oro kondicionierių naktį jūs ne tik gerai pailsėsite, atsikelsite puikios nuotaikos, bet ir visą dieną jausitės žvalūs.

Triukšmo lygio normos

Renkantis oro kondicionierių pagal skleidžiamą garsą būtina atkreipti dėmesį į decibelų skaičių. Jis prekės informacinėje kortelėje yra žymimas trumpiniu dB. Nustatytas leistinas triukšmo lygis dieną yra iki 65 dB, vakare – 60 dB, o naktį – 55 dB. Šie leistini triukšmo limitai nurodo, kokioje aplinkoje būnant jūs sau nesukelsite jokių sveikatos problemų.

Triukšmo lygio mažinimas

Adolus mobilūs oro kondicionieriai veikdami sukuria iki 53 dB garsą, tad jie gali veikti tiek dieną, tiek naktį. Šio gamintojo įrenginiai pasižymi inovatyviomis technologijomis. Todėl nors didžiausią įtaką oro kondicionieriaus triukšmingumui turi jo galingumas, verta atkreipti dėmesį ir į papildomas funkcijas. Jos gali ženkliai sumažinti triukšmo lygį. Todėl jums gali būti naudingi tokios veikimo programos kaip tylusis arba miego režimas.

Dėl savo tylaus veikimo mobilūs oro kondicionieriai gali būti naudojami tiek namuose, tiek ir biure. Vėsi aplinka išsklaidys mieguistumą, leis susikoncentruoti ir patogiai jaustis visą dieną.

Jei sunku išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių namams ar darbui, visada galite kreiptis pagalbos į Oro1 ekspertus, kurie padės apsispręsti.