Viskas apie mobilų namų kondicionavimą. Pasirinkimas, naudojimas ir priežiūra.

Internetas yra pilnas įvairių straipsnių ir patarimų, kaip geriausiai vėsinti namus arba biuro patalpas. Tačiau kuo daugiau skaitoma, tuo labiau pasimetama tarp skirtingų teiginių, kurie dažnai net prieštarauja vienas kitam. Todėl nusprendėme kartu su Oro1 ekspertais paruošti koncentruotą informaciją, kuri padės sutaupyti jūsų laiką ir pigus renkantis efektyviausią kondicionavimo sistemą.

Mobilus kondicionierius

Tai laiko ir klientų patikrintas būdas lengvai pasirūpinti oro kokybe. Mobilus kondicionierius gali ne tik vėsinti, vėdinti, sausinti, valyti, bet ir šildyti orą. Todėl vienu įrenginiu užtikrinsite sveikatai ir gerai savijautai būtinas sąlygas – tinkamą temperatūrą ir drėgmės lygį bei gaivų orą. O įrenginį galėsite naudoti ištisus metus.

3 kriterijai renkantis mobilų kondicionierių

 Išsirinkti mobilų oro kondicionierių namams galite patys, jums užteks žinoti tik šiuos 3 kriterijus:

Patalpų dydis. 

Nuo jo priklauso pagrindiniai visi mobilaus kondicionieriaus parametrai. Pirmiausia – įrenginio galia, kuri užtikrins efektyvų patalpų vėsinimą. T.y. palaikys tinkamą erdvių temperatūrą, per daug neišsausins oro bei, žinoma, ekonomiškai naudos elektros energiją. Taip pat įrenginio galingumas turi įtakos ir mobilaus kondicionieriaus dydžiui bei svoriui.

Triukšmo lygis. 

Įprastai mobilus oro kondicionierius yra statomas tose vietose, kur žmonės dažnai  būna ir nori jaustis komfortiškai. Populiariausios erdvės – miegamasis, vaikų ir darbo kambariai. Tad šiose vietose ypač svarbi tyla. Renkantis mobilų kondicionierių namams, atkreipkite dėmesį į jo skleidžiamą garsą. Dienos metu yra leidžiamas 55, nakties – 45 decibelai.

Papildomos funkcijos. 

Jos atlieka svarbų vaidmenį perkant ir naudojant mobilų kondicionierių. Jei esate linkę prisitaikyti įrenginius prie savo individualių poreikių ir naudojate papildomas funkcijas – jos jums atsipirks. Tačiau jei ne – rinkitės standartinės komplektacijos mobilų kondicionierių, kuris bus pigesnis lyginant su išmaniais, novatoriškais ir pilnais kitų atributų įrenginiais.

Paprastas montavimas – tik 2 sąlygos

Jau pats mobilaus kondicionieriaus pavadinimas išduoda, kad jis yra kilnojamas. Tai yra vienas didžiausių šio įrenginio privalumų prieš stacionarią blokinę vėsinimo sistemą, kuriai montuoti dažnai reikia ir specialių leidimų.

Mobilaus oro kondicionieriaus montavimas yra labai paprastas. Jam galioja tik 2 paprastos sąlygos:

  • Pirmoji – įrenginys turi būti prie lango arba balkono tam, kad būtų lengva išmesti karšto oro žarną į lauką;
  • Antroji – efektyviam mobilaus kondicionieriaus veikimui būtina naudoti universalią lango tarpinę, kuri neleis karštam orui grįžti atgal į patalpą. Įprastai ją galima įsigyti toje pačioje vietoje, kur ir perkate kondicionavimo įrenginį.

Kadangi mobilus kondicionierius yra lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą, vienu įrenginiu galite vėsinti skirtingus namų kambarius. Taip išvengsite perteklinio ir brangaus kondicionierių pirkimo ir montavimo. Viską galėsite lengvai pasidaryti patys.

Galiausiai, mobilaus kondicionieriaus dizainas yra neutralus. Todėl jį lengva pritaikyti  bet kuriame kambario interjere per daug neatkreipiant dėmesio į įrenginį.

Minimali priežiūra

Mobilūs kondicionieriai pasižymi minimalistine priežiūra. Užtenka tik reguliariai keisti oro filtrus ir valyti įrenginio išorę. Tačiau jei planuojate įsigyti ir orą sausinantį įrenginį, papildomai reikės išpilti susikaupusį kondensatą.

Lengvas ir saugus naudojimas

Mobiliu kondicionieriumi naudotis labai paprasta. Užtenka uždaryti visas duris ir langus, patikrinti, ar karšto oro išleidimo žarna yra ištrauka į lauko pusę, ir įjungti įrenginį. Jei esate novatoriai ir mėgstate naująsias technologijas, galite įsigyti mobilų kondicionierių, turintį papildomų funkcijų, kurias galėsite išbandyti. Tai jums gali dar labiau palengvinti įrenginio priežiūrą ir valdymą.

Vartotojų vertinamos funkcijos

Kiekvienas mobilus kondicionierius turi skirtingas funkcijas, kurios prisideda prie efektyvaus įrenginio naudojimo. Kadangi neišbandžius sunku įvertinti, kurios funkcijos jums gali būti naudingos, dalinamės gerąja savo klientų patirtimi:

Lengvam įrenginio naudojimui pasiteisinusios funkcijos: automatinis kondicionieriaus išsijungimas prisipildžius vandens rezervuarui, savidiagnostikos funkcija, veikimo laikmatis, automatinis šaldymas, įrenginio valdymas nuotoliniu pulteliu.

Individualiam mobilaus oro kondicionieriaus pritaikymui: ventiliatoriaus greičio lygiai, kondicionieriaus veikimo režimai (įskaitant ir tylųjį), galimybė keisti oro grotelių kryptį, vaikų apsauga.

O jei vis tik kyla klausimų, susijusių su mobilaus kondicionieriaus pasirinkimu – parašykite mums. Mes mielai išsklaidysime jūsų abejones ir padėsime išsirinkti efektyviausią mobilų oro kondicionierių namams ir darbui.

Susiję straipsniai

2023-06-07

Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?

Apvželgiame kaip išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį mobilų oro kondicioneirių.
2024-01-29

Oro vėsintuvas. Kuo jis skiriasi nuo oro kondicionieriaus?

"Blog" straipsnyje aptarėme kuo gi skiriasi oro vėsintuvas ir oro kondicionierius.

Susijusios prekės