Mobilių kondicionierių funkcijos ir savybės kokybiškai kasdienybei

Tikriausiai ne kartą teko matyti arba patiems naudotis mobiliais oro kondicionieriais. Pagrindinė jų funkcija – efektyviai atvėsinti namų arba biurų patalpas bei palaikyti komfortišką oro temperatūrą. Tačiau ar kada pagalvojote, kad papildomos funkcijos gali ne tik išplėsti kondicionieriaus panaudojimo galimybes, žymiai supaprastina jo naudojimąsi, bet ir išvengti perteklinio įrenginių pirkimo. Oro1 ekspertai išskiria pagrindines šių prietaisų opcijas, kurios palengvins jūsų kasdienybę.

Keturi įrenginiai viename

Vis daugiau žmonių keliauja tvarumo ir atsakingo vartojimo keliu. Nenuostabu, kad ir pirkiniai dažnai būna labai gerai apgalvoti. Adolus gamintojas atliepia pirkėjų lūkesčius ir dauguma oro kondicionierių turi papildomas funkcijas, kurios leidžia jį naudoti kaip vėsintuvą, ventiliatorių, sausintuvą ar net šildytuvą.

Pasiekus norimą oro temperatūrą ir perjungus įrenginį į ventiliavimo režimą galėsite mėgautis gaiviu namų oru. O prasidėjus lietingam periodui kondicionierius bute arba name bus patikimas pagalbininkas kovojant su pertekline drėgme. Ilgainiui ji gali sukurti tobulas sąlygas pelėsio atsiradimui, o išnaikinti šį nemalonų svečią yra labai sudėtinga. Jei orai atvėso, o šildymo sezonas dar neprasidėjo, įrenginys gali tapti puikiu pagalbininku šildant patalpas arba tarnauti kaip papildoma priemonė, derinama su centriniu šildymu.

Taigi, turint oro kondicionierių su šiomis funkcijomis pirmiausia sutaupysite pinigų, nes vienas įrenginys atliks net kelių prietaisų funkciją. Taip pat turint tokį kondicionierių bute bus daugiau erdvės. Be to, jis gali būti naudojamas ištisus metus sprendžiant sezonines namų mikroklimato problemas. Galiausiai, juo galėsite naudotis skirtinguose kambariuose arba lengvai pervežti į kitas patalpas. Mobilus oro kondicionierius yra lengvai montuojamas, jam nereikia papildomų fasado griovimo ar statybos darbų, tad jį galima naudoti bet kur, kur tik yra atidaromas langas.

Elektros energijos taupymas

Adolus įrenginiai pasižymi pažangiomis technologijomis. Gaminant oro kondicionierius ypač didelis dėmesys buvo skirtas ekonomiškumui, kuris padėtų žmonėms taupyti elektros energiją – minimaliomis sąnaudomis pasiekti maksimalų rezultatą. Todėl dauguma šių prietaisų turi automatinio temperatūros palaikymo režimą. Kai oro temperatūra pasiekia nustatytą normą, oro kondicionierius išsijungia, o kai ji nukrenta – be žmogaus įsikišimo jis pats įsijungia. Tokiu būdu įrenginys veikia tik tada, kai reikia. Be to, visi Oro1 mobilūs oro kondicionieriai turi A klasės energijos suvartojimo sertifikatą.

Naudojimas visą parą

Karštomis vasaros dienomis ir naktimis būtina užtikrinti komfortišką ir sveikatai palankią oro temperatūrą. Tokioje aplinkoje dienos metu žmogus lengviau funkcionuoja, yra energingas ir gali susikoncentruoti atliekant įvairius darbus. Tuo tarpu naktimis miegant vėsioje patalpoje lengviau atsipalaiduojama ir geriau pailsima. Tam, kad oro kondicionierių galėtumėte naudoti visą parą, jis turi skirtingus veikimo režimus - tylųjį ir nakties veikimą. Tad jį drąsiai galima naudoti tiek miegamajame, vaikų ir darbo kambaryje.

Paprastam montavimui ir naudojimui

Dauguma žmonių yra itin užsiėmę, neturi laiko gilintis į įrenginių naudojimo taisykles, tuo labiau pirkti papildomą montavimo įrangą. Adolus oro kondicionierių komplektacija yra iki smulkmenų apgalvota tam, kad pirkėjai kuo mažiau patirtų nepatogumų. Pakuotėje rasite žarnelę, kuri yra skirta kondensato nuleidimui tiesiai į drenažą. Taip jums nebereikės reguliariai išpilti susikaupusių skysčių iš vandens rezervuaro. Taip pat visi Adolus kondicionieriai turi ir oro srauto nukreipimo groteles, todėl galėsite valdyti pučiamos malonios vėsos kryptį.

Efektyviam oro kondicionieriaus veikimui būtina lango tarpinė, kuri užkerta kelią karšto oro srovei grįžti į vėsinamas patalpas. Yra keletas modelių, kurie savo komplektacijoje turi šį priedą, todėl jo jums nebereikės atskirai ieškoti ir pirkti. Turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos kondicionierius: ADOLUS ARCTIC A2600 su lango tarpine ir ADOLUS ARCTIC A2050 su lango tarpine. Jei norisi turėti ir šildymo funkciją, jums pravers ADOLUS ARCTIC A2050H su šildymu ir lango tarpine bei  ADOLUS ARCTIC A2600H su šildymu ir lango tarpine.

Kalbant apie paprastesnį oro kondicionieriaus naudojimą verta atkreipti dėmesį į tokias funkcijas kaip automatinis išsijungimas prisipildžius rezervuarui, savidiagnostikos funkcija, vaikų apsauga ir valdymas nuotoliniu pulteliu. Tai leis jums ramiau jaustis ir saugiau naudoti įrenginį tose vietose kur nuolat bėgioja mažamečiai ar naminiai gyvūnai. Taip pat tai praverčia, kai mobilus kondicionierius veikia be priežiūros,  jums nesant namuose. 

Papildomas oro valymas

Mobilus kondicionierius be vėsinimo, ventiliavimo, sausinimo ir šildymo gali atlikti ir oro valymo funkciją. Veikimo metu jis prafiltruoja oro srautą ir savyje sulaiko stambius teršalus kaip gyvūnų plaukai, pūkai ir dulkės. Tad namuose bus ne tik maloniai vėsu, bet ir žymiai mažiau nešvarumų, kurie gali nugulti ant baldų ir kitų paviršių.

Renkantis oro kondicionierių rekomenduojame atkreipti dėmesį į filtrus, kurie yra skirti tiek atmosferos valymo funkcijai atlikti, tiek ir įrenginio ilgaamžiškumui. Jei įsigyjate pirkinį su daugkartiniais plaunamais filtrais, ateityje ženkliai sutaupysite pinigų kondicionieriaus priežiūrai. 

Susiję straipsniai

2024-04-10

Geriausi mobilūs oro kondicionieriai namams ir biurui

Dalinamės žiniomis apie geriausius mobilius oro kondicionierius namams ar biurui.
2023-06-07

Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?

Apvželgiame kaip išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį mobilų oro kondicioneirių.
2024-04-03

Kondicionierių naudos ir grėsmės. Patarimai, kaip išvengti naudojimo klaidų.

Dalinamės patarimais kaip naudoti kondicionierius, kokios jų naudos ir grėsmės.

Susijusios prekės