Geriausi mobilūs oro kondicionieriai namams ir biurui

Šylant orams vis daugiau žmonių ima dairytis po mobilių oro kondicionierių asortimentą. Nedideli, neutralaus dizaino, lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą įrenginiai tampa geriausiais pagalbininkais sprendžiant patalpų temperatūros reguliavimo klausimus. 

Vokiška kokybė

Oro1 specializuotoje oro gerinimo produktų parduotuvėje rasite vokiškus kokybės standartus atitinkačius Adolus nešiojamus oro kondicionierius. Nuo seno ši šalis yra lyderė automobilių, įrankių, buitinių ir komercinių prietaisų, chemijos pramonės rinkose, todėl joje sertifikuota produkcija vertinama visame pasaulyje. Adolus kondicionieriai yra sukurti remiantis naujausiomis technologijomis, kurios padeda užtikrinti nepriekaištingai sveiką aplinką žmogaus savijautai ir pastato ilgaamžiškumui. Be to,  šie įrenginiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško tvarių sprendimų – naujasis pirkinys jums tarnaus ne vieną sezoną.

Kondicionierių atrankos kriterijai

Visi Oro1 parduodami oro kondicionieriai yra tinkami naudoti tiek namuose, tiek ir biure. Renkantis geriausią mobilų kondicionierių namams  verta vadovautis šiais atrankos kriterijais: vėsinamų  patalpų dydis, integruotos naujosios technologijos, papildomos funkcijos ir bendra įrenginio komplektacija. Norintys daugiau sutaupyti ir išvengti papildomų įrenginių pirkimo turėtų peržvelgti ir tuos kondicionierius, kurie gali ne tik vėsinti, ventiliuoti, drėkinti, sausinti, bet ir šildyti orą.

Patalpų dydis

Tam, kad nešiojamas oro kondicionierius veiktų, jo galingumas turi būti suderintas su patalpų dydžiu. Taip erdvėse užtikrinsite malonią vėsumą, neišsausinsite oro, o elektros energija bus panaudota tikslingai ir ekonomiškai. Adolus kondicionieriai yra skirti 26-34 kv. metrų patalpoms, o jų galingumas siekia 290-330 kubinių metrų oro srauto pernešimą per valandą. Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio patalpoms įrenginiai yra skirti, visi jie – taupūs ir priskiriami A energijos suvartojimo klasei.

Naujosios technologijos

Adolus mobiliuose kondicionieriuose oro šaldymui yra naudojama pažangi technologija, prisidedanti prie ekologijos ir gamtos saugojimo. Patalpų atvėsinimui skirtos inovatyvios R290 šaldančios dujos yra saugios – jos nekenkia žmogui, neardo ozono sluoksnio ir neteršia gamtos.

Papildomos funkcijos

Dauguma Adolus oro kondicionierių turi papildomas veikimo funkcijas, kurių nerasite kitų gamintojų kuriamuose analoguose. Šios opcijos ypač pravers inovatyvius sprendimus mėgstantiems šiuolaikiniams žmonėms.

Šildymo funkcija

Beveik visi Oro1 parduodami kondicionieriai turi šildymo funkciją. Klientų ypač mėgstami ARCTIC 2050H ir ARCTIC A2600H. Ši funkcija ženkliai padidina įrenginio naudojimo laiką. Galima sakyti, kad šiuos modelius naudosite visus metus. Vasarą jis pravers, kai norėsite atvėsinti patalpas. Žiemą kondicionierius bus naudingas, kai erdves reikės pašildyti. Pavyzdžiui, kai centrinė šildymo sistema dar nėra įjungta arba ji nėra pajėgi užtikrinti komfortišką aplinką visuose namuose. 

Oro valymo funkcija

Ne paslaptis, kad atvėsinant namų ar biuro erdves papildomai yra sukuriama oro srauto cirkuliacija, kuri dažnai pakelia ant paviršių nusėdusius nešvarumus. Ypač tai tampa opia problema tiems, kurie yra alergiški. Adolus mobilūs oro kondicionieriai turi oro valymo funkciją, kuri iš atmosferos pašalina stambius nešvarumus: gyvūnų plaukus, pūkus, dulkes ir kt. 

Ventiliavimo funkcija

Ji reikalinga, kai patalpų temperatūra yra pasiekusi komfortišką lygį, tačiau norisi malonaus ir gaivaus oro. Įjungus šią funkciją kambariuose esantis oras cirkuliuoja ir atsinaujina.

Sausinimo funkcija

Ne paslaptis, kad dauguma įrenginių atvėsindami patalpas gali padėti sureguliuoti ir oro drėgmės lygį. Visi Adolus mobilūs oro kondicionieriai turi papildomą sausinimo funkciją, kuri padeda užtikrinti gerą patalpų mikroklimatą. Jie turi talpius, sandarius, net 8 litrų vandens rezervuarus, kuriuose kaupiasi surinktas kondensatas. 

Veikimo lygiai

Tai viena dažniausiai naudojamų funkcijų, leidžiančių pritaikyti įrenginį prie individualių poreikių. Miegamajame, vaikų ar darbo kambaryje esantis kondicionierius gali veikti žymiai tyliau naudojant tam skirtą tylų arba miego režimą. Taip pat pagal esamą patalpų temperatūrą galima pasirinkti skirtingo greičio ir intensyvumo veikimą.

Automatizacijos funkcijos

Mobiliam oro kondicionieriui, kaip ir kitiems įrenginiams, būtina priežiūra. Papildomi funkcionalumai gali ženkliai sumažinti jūsų laiką, praleistą prižiūrint įrenginį. Automatizacijos funkcijoms priskiriamas automatinis išjungimas, savidiagnostikos ir laikmačio funkcijos bei automatinio šildymo režimas. 

Kondicionierių komplektacija

Komplektacija ypač svarbu žmonėms, mėgstantiems patogumą. Pagal tai, ką rasite prekės pakuotėje galite išvengti papildomų finansinių bei laiko išlaidų arba priešingai – ženkliai sutaupyti. Visuose Adolus oro kondicionieriuose rasite oro srauto nukreipimo groteles, todėl galėsite pūsti atvėsusį orą jums reikalinga kryptimi. Taip pat įsigijus šio gamintojo įrenginius galėsite sukauptą kondensatą lengvai nukreipti į drenažą, nes prie įrenginio pridedama tam skirta žarnelė. 

Efektyviam mobilaus oro kondicionieriaus veikimui būtini lango tarpinė. ARCTIC A2600 ir ARCTIC A2050 komplektacijoje turi šį kondicionieriaus priedą, todėl įsigijus įrenginį jį iš karto galite lengvai sumontuoti ir naudotis. Norintiems maksimalaus komforto ypač patiks ARCTIC A2600H ir ARCTIC A2050H, kurie be šio svarbaus priedo dar yra ir su šildymo funkcija.

4in1 ir 3in1 kondicionieriai

Visus Oro1 mobilius kondicionierius galite naudoti kaip 3 ar net 4 skirtingus įrenginius. Pirmasis ir pagrindinis – oro kondicionierius, skirtas atvėsinti patalpas. Antrasis – oro ventiliatorius, kuris užtikrina atsinaujinantį patalpų orą ir jo gaivą. Trečiasis – oro sausintuvas, panaikinantis perteklinę patalpų drėgmę, kuri dažnai atsiranda atvėsus klimatui arba prasidėjus lietingam sezonui. Galiausiai paskutinis, bet ne prasčiausias – šildytuvas, praverčiantis vėsesnėmis dienomis arba žiemos metu kaip pagalbinė priemonė užtikrinant komfortišką patalpų temperatūrą.

Žinodami visus šiuos oro kondicionierių privalumus galėsite juos lengvai suderinti su savo poreikiais, sutaupyti pinigų bei išvengti perteklinio prietaisų pirkimo. Tinkamas pasirinkimas gali padėti jums gyventi patogiai, ekonomiškai ir tvariai savo namuose. O jei tik kyla klausimų – visada galite kreiptis į oro kokybės ekspertus.

Susiję straipsniai

2023-06-07

Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?

Apvželgiame kaip išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį mobilų oro kondicioneirių.
2024-01-29

Oro vėsintuvas. Kuo jis skiriasi nuo oro kondicionieriaus?

"Blog" straipsnyje aptarėme kuo gi skiriasi oro vėsintuvas ir oro kondicionierius.
2024-03-17

Viskas apie mobilų namų kondicionavimą. Pasirinkimas, naudojimas ir priežiūra.

Pasirūpinkite mobiliu kondicionieriumi prieš vasarą ir sutikite karščius be rūpesčių!

Susijusios prekės